Příspěvky uživatele - 168.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phytophthora infestans, 25.10.2020
Máte pravdu, pane Petře, už s tím tornádem nebudu otravovat. Je to ale jediná odrůda, která mi ve sklenících doteď přežila. Měl jsem v nich ještě tři další odrůdy, ty ale celé pozřela čerň rajčatová.
Semenáč ryngle jako podnož pro ryngli, 25.10.2020
Ano. A v ideálním stavu by opravdu mělo jít vše bez problémů. Je to možnost uchovat si nějakou starou odrůdu, která není k dispozici u školkařů, ze stromu, který už pomalu odchází.  Já jsem si takto rozmnožil Královnu Viktorii a Černošickou.... celý příspěvek >
Identifikácia jablone, 25.10.2020
snažil jste se a dodal jste pěkné fotky. I tak ale není jednoduché, ne-li nemožné, z nich určit, co je to za odrůdu. Sám si nejsem jistý, mohu jen typovat a doufal jsem, že se nás tu najde více, kdo bude mít zájem poradit a na nějaké odrůdě se... celý příspěvek >
Phytophthora infestans, 23.10.2020 Obsahuje fotku
bez postřiku jsou všechny rostliny, samozřejmě zálivka byla vždy jen ke kořenům. Walter
Phytophthora infestans, 23.10.2020 Obsahuje fotku
a ještě v druhém skleníku. Walter
Phytophthora infestans, 23.10.2020 Obsahuje fotku
sázka na stará dobrá Tornáda vyšla a tak sklizeň rajčat bez postřiků ve skleníku je ještě v plném proudu. Walter
Phytophthora infestans, 23.10.2020
jasná plíseň bramborová, na plodech i na celé rostlině a mráz je určitě přejel taky. Jinak přeji uzdravení bez následků. Walter
Phytophthora infestans, 9.10.2020
ještěvk té plísni. Opravdu se vyplatí zabezpečit, aby se na rostliny nedostala voda. Viděl jsem to sám zhruba před měsícem ve skleníku, kdy během pár deštivých dnů jsem neuzavřel střešní větračku a na 2 rostliny rajčat pod ní napršelo. Během pár... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 8.10.2020
Mám dva skleníky. V prvním jsem vysadil rajčata v 2. půlce dubna a stejně jako vaše jsou teď až do stropu. Z nich jsem pravidelně vylamoval zálistky a nechal je v zemi zakořenit. Zakořeněné zálistky jsem pak přesadil do druhého skleníku v půlce... celý příspěvek >
Monstera - prosím poraďte, 24.9.2020
vytáhnout monsteru z růžového ozdobného květináče, pod plastový květináč umístit podmisku a zalévat rostlinu jen do podmisky. Walter
Roubování jabloní, 23.9.2020
tak to se omlouvám, že jsem způsob použití prubanu nepochopil správně. Až na roubování kopulací dobře seřízlé rouby zasazené do podnože v ní v podstatě drží samy, přinejmenším do doby zafixování roubovací páskou, takže váš úmysl použití mě nenapadl.... celý příspěvek >
Řez broskve, 23.9.2020
myslím si, že něco říznout by ještě šlo. Walter
Řez po zklizni, 23.9.2020
ještě mi žádný ovocný strom neuhynul kvůli aplikaci neschnoucího lepu přímo na kůru kmene. Souhlasím ale, že pohled na pás lepu na kmeni není příliš vábný, kůra pod lepem nemůže dýchat a normálně odrůstat. Takže jsem začal užívat klasickou roubovací... celý příspěvek >
Roubování jabloní, 23.9.2020
podle mě je pruban nevhodný. Roub se musí zafixovat tak, aby se spojení ani nehnulo, a to ani při vichřici. Navíc je třeba, aby spoj byl neprodyšně uzavřený, tj. aby se do spojení roubu a podnože nedostala voda, případně vlhkost. To pruban nezajistí.... celý příspěvek >
Řez broskve, 22.9.2020
já to vidím tak, že když větev zakrátíte jen o 1/4, zbylé 3/4 odkvetou, ale zaplodí jen horní 1/4 a zbytek v následujícím roce vyholí. Walter
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika