Příspěvky uživatele - 168.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez broskve, 22.9.2020
taky jsem zastáncem řezu koncem srpna, začátkem září, po sklizni, stejným způsobem, jen ostatní nové výhony krátím až na 1/3, zpravidla na 10-12 pupenů.Před květem zjara už také neřežu, jen v létě před dozráním plodů odřežu některé mladé bujné výhony... celý příspěvek >
Řez broskve, 22.9.2020
pahýly se neproberou a očka nenasadí. Walter
Řez broskvoně, 15.9.2020
nevýhodou je zahuštěná koruna a následně nedostatek světla a slunce k plodům, z toho vyplývající nedostatečné vybarvení a fádní chuť plodů. Walter
Podzimní pěstování zeleniny, 4.9.2020
sazenice jsem vypěstoval, ale nezůstalo mi takové místo na záhonech, abych tam posadil konstrukci se sítí. A bez ní pěstovat košťáloviny na podzim nemá cenu. Nakonec dostalo tradičně přednost pekingské zelí. K tomu několik kusů kapusty, kadeřávku a... celý příspěvek >
Phytophthora infestans, 4.9.2020
ano, je to o štěstí na lokalitu. Člověk nemusí mít rajčata vedle pole s bramborami. Stačí, aby sousedi v okolí pěstovali několik řádků pozdnějších brambor a neošetřovali je chemií a je vystaráno. Právě kvůli možnému rozšíření plísně pěstuju jen velmi... celý příspěvek >
Povinnosti vlastníků pozemků, 14.8.2020
váš soused by měl požádat na stavebním úřadu o územní souhlas k výstavbě oplocení. Než ho st. úřad vydá, měl by po sousedovi chtít písemný souhlas vlastníků sousedních nemovitostí, že se stavbou oplocení, včetně podezdívky, tak, jak jí chce provést... celý příspěvek >
Povinnosti vlastníků pozemků, 14.8.2020
porada s právníkem by určitě byla vhodná, mimo jiné proto, že i stát nejspíš přišel s názorem, že by po vás mohl chtít nájem, po poradě se svými právníky. Chápu správně, že se jedná o ideální spoluvlastnictví. Tedy že z jakékoli části parcely, ať té... celý příspěvek >
Žluté listy, 14.8.2020
k vašemu dotazu, proč vám najednou zežloutly a opadaly listy, vám odpovím. Je to důsledek vašeho červencového potřiku Championem. Reakce stromu na nevhodný postřik může být za několik dnů, ale až týdnů. Broskvoně nesnáší měď na list, proto se... celý příspěvek >
Fikovnik - poskozene listy, 13.8.2020
no právě mladé nevyzrálé listy jsou choulostivější, než staré, to je snad přeci jasné. Walter
Fikovnik - poskozene listy, 13.8.2020 Obsahuje fotku
jednoznačně připálení listů od slunce. Prostě když ho dáte ven, chce to aspoň 2 týdny ho mít ve stínu, polostínu, jinak dopadne takhle. Listy postupně odumřou, ale fík nasadí nové. Vlastní zkušenost s fíkovníkem v květináči. Walter
Přerostlá rajčata - jak na ně?, 15.7.2020
na konec spirály navazuji volně provázek, který přivážu v hřebeni skleníku. Rajčata pak obtáčím okolo provázku. Jak postupně pokračují v růstu plodů, vlastní vahou se ohybají a časem na provázku obtočené visí. Takto prodloužím růst rajčat do podzimu.... celý příspěvek >
Srnka se mi chodí pást na zahradu, 10.7.2020
vážení, je třeba si uvědomit, že zvěř je v přírodě neustále, je to její přirozený domov a je zvyklá ho užívat. My, lidé, do přírody chodíme jen na návštěvu a noční život na zahrádkách v podstatě neznáme. Walter
Srnka se mi chodí pást na zahradu, 10.7.2020
mně přeskočil srnec plot 160cm, skákal do oplocenky a vytloukáním zničil přes 50 mladých vánočních stromků a zeleninu. Teprve po zvýšení výšky na 180cm nájezdy přestaly. Ale stejně stále krouží okolo, láká ho vůně bramborové nati a zelí. Walter
Phytophthora infestans, 30.6.2020
zapřisáhlý odpůrce postřiků si bude muset koupit Ridomil a použít ho. Naštěstí ta rajčata ze zálistků jsou teprve tak 30cm velká a jen některá teprve kvetou, takže postřik bude jen přízemní. Doufám a věřím, že celé léto nebude deštivé a že snad... celý příspěvek >
Černé fleky na plodech broskví, 12.6.2020
strupovitost broskvoní. Najděte si prosím diskuzi na tuto houbovou chorobu.Walter
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika