Příspěvky uživatele - 116.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmizely brusinky, 21.4.2010
Dobrý den, a měl jste je zasazené v rašelině, event. jiné kyselé zemině? Pokud ne, tak prostě zahynuly, mně se to v minulosti také stalo. Jsou náročné na správné pH, musí se zasadit nejlépe do rašeliny, a každý rok trochu přidávat, také hnojit pouze... celý příspěvek >
Co vydrží dnes nakvétající meruňka - Hradecko, 16.4.2010
Hezký den všem! Ráda bych věděla, zda mohu namíchet dohromady Champion (proti mrazu) a Baycor nebo Rovral proti moniliovému úžehu, a zda mám snížit dávky přípravků? Děkuji, Helena
Jak na orsej luční, 13.4.2010
Milá Lído, máte úplnou pravdu; člověk je již asi natolik zdeformovaný, že když někde vidí něco, co tam zdánlivě nepatří, hned se snaží toho zbavit... Přeju hezký den, Helena
Jak na orsej luční, 13.4.2010
Dobrý den, prosím o radu, jak zlikvidovat orsej luční, který nám zarostl záhony s růžemi - existuje nějaký herbicid, který by neohrozil růže a působil pouze na orsej? Děkuji moc, Helena
Jak vytvořit na broskvoni novou kosterní větěv, 1.4.2010
Dobrý den, prosím o radu; na loni zasazené broskvoni se přes zimu vlivem větru ulomila jedna kosterní větev. Teď jsou tam 3, ale všechny situované na jednu stranu. Někde jsem četla, že je možné podpořit vytvoření nové větve tím, že se nařízne kmínek... celý příspěvek >
Čím se teď na jaře hnojí ovocné stromky?, 15.3.2010
Děkuji, Helena.
Čím se teď na jaře hnojí ovocné stromky?, 15.3.2010
Dobrý den, mám dotaz - čím je teď na jaře nejlepší přihnojit ovocné stromky? A další dotaz - průběžně, jak se topí, sypu kolem stromků popel ze dřeva; mohu ve stejnou dobu tytéž stromky přihnojit i dusíkatým hnojivem, aby se urychlil jejich růst?... celý příspěvek >
Které hrušky jsou chutnější - Amfora nebo Delta?, 16.2.2010
Dobrý den, může mi někdo odpovědět na tuto otázku? Chci jednu z těchto dvou hrušní koupit a zasadit. Která chutná lépe-je sladší, aromatičtější, atd. A jak se jejich plody liší velikostí? Na webu jsou různící se informace - někde píší, že Amfora má... celý příspěvek >
Číhání na jaro, 15.2.2010 Obsahuje fotku
Tak teď se mi snad podaří připojit ty fotky, Helena
Číhání na jaro, 15.2.2010
Dobré ráno, zdravím diskutující! také se moc těším na jaro, posílám fotku ptáčků na krmítku a pod ním. Jsou tam i "zimní hosté" - pěnkavy jikavci. Na krmítku dlask tlustozobý. Včera se u nás objevily čečetky, drozdi kvíčaly, lindušky... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 4.2.2010
Milá Zanpets, zdravím Vás, čtu ráda Vaše příspěvky, obdivuju fotky - co vše stihnete! A jak máte ty sadbovače, truhlíky a i ta semínka krásně a s láskou srovnané. Připojím se s líčením své činnosti - dnes jsem konečně nasela papriky - a proposn máte... celý příspěvek >
Jak zasadit mandloně - polokmeny?, 9.11.2009
Dobrý den, velmi děkuji za reakce - stromky jsou již opravdu zasazené, a sice na místě, kde je půda se zásaditou reakcí. Je to poloha chráněná terénním převisem před východním větrem, který u nás převažuje, částečně chráněném i od severu. Je to asi... celý příspěvek >
Jak zasadit mandloně - polokmeny?, 5.11.2009
Promiňte, nestihla jsem se výše podepsat - díky Helena
Jak zasadit mandloně - polokmeny?, 5.11.2009
jak zasadit mandloně - polokmeny. Co mám dát do výsadbové jámy ke kořenům, nebo stačí kořeny zasypat kompostem? Asi mám hned i obalit kmínky proti mrazu, ne? Mandloně jsem dostala, radši je zasadím hned a nebudu je krechtovat do jara, nemám pro to... celý příspěvek >
Prolifera, 8.9.2009
Ahoj Honey, zdravím! Já mám na zahradě asi 10 různých stolístek, mechovek, ap., a jedna z nich je (nebo spíše asi byla) prolifera. Určovala jsem je kdysi právě podle obrázkového kalendáře od malíře Redouté. Tyto rostliny pocházejí ze sbírky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika