Příspěvky uživatele - 116.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá náročná žlutá růže, 6.4.2011
Dobrý den, Gloria Dei kvete jinou barvou v červnu, a jinou v pozdním létě - záleží tedy na tom, kdy jste ji v květu fotila. Na jaře v její barvě převládá růžová, na podzim žlutá. Jsem přesvědčena, že Vaše neznámá růže je Gloria Dei. Zdravím,... celý příspěvek >
Prosím poraďte s kombinací zeleniny, 3.2.2011
Nesouhlasím s tím, že mangold nestojí za to pěstovat - mám ho každým rokem a je skvělý; musíte ovšem koupit semena řapíkatého mangoldu. Loni jsem ho měla ze série Paleta barev, a mohu ho jen doporučit! Byl zelený, oranžový a červený, a ty řapíky... celý příspěvek >
Osvědčená odrůda cukety, 1.2.2011
Dobrý den, já bydlím poblíž Třebechovic p.O. (okres HK) a loni jsem měla krásnou úrodu lilků venku a to byla odrůda Ceský raný, měla jsem ještě Madonu, ale tu jsem pěstovala ve foliáku, neboť jsem se bála, aby sazenice z tak drahých semen... celý příspěvek >
Vinná réva od Starkla, 28.1.2011
My máme vinnou révu od Starkla již několikátým rokem, krásně roste a plodí, mohu doporučit. Jak je uvedeno výše, také nám jedna rostlina uhynula, po reklamaci bez problémů přišla nová, která pěkně roste. Helena
Najlepšie slivky, 22.11.2010
Dobrý den, prosím o názor na Vlašku - máte ji někdo? Je dobrá? Zasadila jsem ji teď na podzim na Třebechovicku. Díky, Helena
Zazimování růží, 19.11.2010
Dobrý den, zdravím růžomilce; prosím o názor nebo lépe zkušenost se zimní ochranou před mrazem - mohu použít k přihrnutí růží piliny? Nemám totiž ani kompost, ani chvojí... Díky, hezký den, Helena
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 4.10.2010
Dobrý den, zdravím! Také jsem sklidila 2 cuketodýně, nicméně jsem dost zklamaná tím, že nejsou vevnitř tak krásně oranžové, jako na zdejších fotkách. Také mají uprostřed na řezu dost velký kruh se semeny, a kolem toho uzoučký kroužek žluté barvy,... celý příspěvek >
Plemena slepic a jejich zvukový projev, 16.8.2010
Jitko, tak to jste mě potěšila. Úžasné, zvlášť ten kurník. To je vymakané! Už jsem tu na netu viděl odkaz, tak jsem se byl podívat na těch jejich stránkách a připadalo mi to jako z budoucnosti :-), ani jsem nevěřil, že by si to mohl někdo u nás... celý příspěvek >
Jak vypadají Vaše brambory?, 25.6.2010
Dobrý den, tak my již asi 2 týdny brambory sklízíme, měli jsme je začátkem vegetace pod fólií. Chci se zeptat - jaký plot Vám protrhla ta prasata? Drátěný? Mám z nich strach, často je navečer vídám docela blízko zahrady na polní cestě. Jenže asi se s... celý příspěvek >
Japonská slivka, 25.6.2010
Zdravím Vás! Mohl byste mi napsat, jak jste spokojen s odrůdou Shiro? Uvažuju o tom, že bych si ji na podzim koupila. Díky moc, Helena
Cuketa, prosím o radu, 25.6.2010
Ne, určitě toto není padlí! Je to krásná, zdravá cuketa, mám zrovna takové s takto skvrnitými listy. Nemusíte se ničeho obávat. Ať nadále pěkně roste, Helena
Spálila jsem stromek cereritem?, 7.5.2010
děkuji za reakce, asi to bude úžeh. Je mi to moc líto, měla jsem stromky postříkat. Myslíte, že se stromky ještě mohou vzpamatovat? Nemají všechny pupeny úplně suché. Helena
Spálila jsem stromek cereritem?, 6.5.2010
Dobrý den, asi před 2 týdny jsem v dobré víře rozhodila na nezatravněný kruh kolem tříletých stromků meruněk asi 2 hrsti cereritu. Teď, po dešti, mi jeden již odkvetlý stromek shodil listy a vypadá jako bez života. Je možné, že jsem mu spálila... celý příspěvek >
Zaschnuté pupeny Nektarinky Hako, 26.4.2010
Dobrý den, já bych řekla, že je to způsobeno tím mrazíkem - mám podobnou zkušenost s již dvouletými broskvemi. Byly nádherně narašené, jen jen rozkvést a ranní mrazík kolem -2 stupňů vše zničil. Teď ovšem vyrážejí ze spících pupenů, a některé dokonce... celý příspěvek >
Dobri susedia, 21.4.2010
Dobrý den, vím, že k rajčatům se hodí mrkev (či karotka) - mám tp vyzkoušené. Helena
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika