Příspěvky uživatele - 116.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ostříhat starou broskev?, 27.2.2013
Dobré ráno, Lído, díky za reakci - nezamazal, ale už jsem to udělala já, hned v pondělí; a to má být odborník z Holovous. Byli jsme domluveni na ořezání jabloní a on to vzal vše najednou. No, snad to broskve a meruňky přežijí... Mějte se hezky,... celý příspěvek >
Jak ostříhat starou broskev?, 26.2.2013
Tak moc děkuji za odpověď, doufám, že to tak bude. Stromky mě stály spoustu peněz (máme jich 12) a práce, byla by to škoda, kdyby zašly. Mějte se pěkně, Helena.
Jak ostříhat starou broskev?, 26.2.2013
Dobrý den, zdravím vás na fóru - mám dotaz k řezu broskvoní; jsem nešťastná z toho, že nám za mé nepřítomnosti známý teď o víkendu ořezal broskvoně (vlastně všechny peckoviny). Máte někdo zkušenosti s tím, jak dopadne takto předčasný zásah? Mohu něco... celý příspěvek >
Řez třešně, 30.11.2012
Dobrý den, prosím o radu - před 2 týdny jsem zasadila třešeň (Colt) a višeň (asi také Colt), dle doporučení z ovocné školky nechávám výchovný řez až na jaro, jen jsem zakrátila kořeny. Je to správně? A jak moc mám na jaře stromečky ostříhat? Mají... celý příspěvek >
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 22.2.2012
Dobrý den, co si o tom myslíte? Ještě před udeřením mrazů mi květní pupeny připadaly trochu narašené, pěkně hladké, a teď o víkendu byly jakoby roztřepené. Budou meruňky letos kvést? Děkuji, hezký den, Helena
Nezabúdli ste na sýkorky?, 15.2.2012
Také se připojím - u nás okupují krmítka sýkory modřinky, uhelníčci, koňadry, dále vrabci - těch je nejvíc. Potom stehlíci, pěnkavy, hýli, červenky, zvonci, čížkové, strakapoudi, zvonohlíci, brhlícii a nejvíc se mi líbí dlaskové-těch jsem... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 16.1.2012
Dobrý den, pane Josefe - děkuji za Vaši námahu - určitě je to tato rostlina. Nevykvetla možná proto, že vyrostla poměrně dlouho, a také vyrostla v záhonu, který moc nezalévám. Zatím se drží, dnes ráno jsem se na ni byla (s baterkou) podívat, jak... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 12.1.2012
Dobrý den, pane Jančo, díky za reakci - mohla by to být nakonec ona, je to tedy asi vzácný host, docela budu ráda, pokud vydrží do jara a zakvete. Jen mi vůbec není jasné, odkud se u nás vzala. Naše zahrada je vůbec zvláštní - roste nám tam třeba sám... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 12.1.2012
Dobrý den, zdraví vás a děkuje zadavatelka dotazu - tak tedy, stonek není dřevnatý, je, jak je vidět i na fotce, dost robustní -  rostlina dobře odolávala vichřici, která se u nás prohnala. List je měkkoučký, jakoby sametový, příjemný na dotek.... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 10.1.2012 Obsahuje fotku
Tak to se popsalo obráceně, toto je detail listu a zde je celkový pohled. Díky, Helena
Neznámá rostlina, 10.1.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím znalce, zda by mi pomohli určit rostlinu, která nám na jaře, aniž by ji kdo sel či sázel, vyrostla v záhonu s liliemi. Je vysoká asi 1,80 m, odolává stále počasí, jen ji od léta trochu opadaly spodní listy. Děkuji, Helena.
Proč se nesmí používat chess na ovocné stromy?, 28.6.2011
Dobrý den a díky všem, kdo mi odpověděli; ptala jsem se na tento přípravek proto, že mi ho dala sousedka zbytek s tím, že je proti mšicím, a že ho ona použila na papriku, ať ho já použiju na "omšicované" jabloně, protože jsme o mých... celý příspěvek >
Proč se nesmí používat chess na ovocné stromy?, 27.6.2011
Dobrý den, nesehnala jsem nikde odpověď na tuto otázku - věděl by to někdo na tomto fóru? Je chess škodlivý pro ovocné stromy, pokud ano, jakým způsobem? Díky, Helena
Plíseň na listech brambor, 6.6.2011
Dobrý den, prosím o radu - včera jsem objevila na listech několika málo sazenic brambor tmavě hnědé skvrny. Asi počínající plíseň; prosím, poraďte mi, který fungicid mám použít, když už jsem prošvihla prevenci! Postižené listy jsem zatím otrhala, ale... celý příspěvek >
A je po úrodě, 13.5.2011
Dobrý den, myslím si, že to "nápadně červené líčko" je způsobené právě omrznutím, mám to na meruňkách taky, a když se jich dotknu, tak padají. Bohužel, letos úroda nebude. A to byly tak krásně obalené, některé odrůdy vůbec poprvé plodily.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika