Příspěvky uživatele - 116.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2009, 1.6.2009
Ahoj melounáři, zdravím! Také jsem nevydržela a zakryla sazenice bílou fólií, ráno je pěkná kosa. Včera jsem je kontrolovala, a zdá se, že se jim dobře daří. Ovšem dnes ráno mne ve zprávách nepotěšili - takhle chladná rána mají být až do konce... celý příspěvek >
Andělika archangelika, 29.5.2009
Dobrý den, bylinkáři, pěstujete někdo tuto bylinu? Jak se o ni staráte a k čemu se hodí? Díky, Helena
Existuje broskvoň s tmavě červenými listy?, 28.5.2009 Obsahuje fotku
Zdravím všechny!  Pokusím se vložit fotku semenáčku broskvoně s červenými listy, o kterém píšu výše. Přeju hezký (deštivý) den, Helena
Běloskvrnec tečkovaný, 28.5.2009
Dobrý den, zdravím vespolek! Začaly mi krásně kvést růže, jaké však bylo mé zděšení, když jsem zjistila, že jsou květy komplet vykousané od těchto "potfor" (brouka jsem našla na netu). V jednom květu jich bylo zahrabaných mezi... celý příspěvek >
Existuje broskvoň s tmavě červenými listy?, 28.5.2009
Dobrý den, pane Skálo, děkuji za reakci; pecek mám v kompostu hodně, (a s kompostem se dostanou do foliáku), ale není mi známo, že by se tam mohla objevit pecka této odrůdy. Spíše si myslím, jestli to není náhodná mutace - tedy, je-li to vůbec... celý příspěvek >
Existuje broskvoň s tmavě červenými listy?, 27.5.2009
Dobrý den, zdravím všechny diskutující! Ve foliáku mi vyrostla rostlina, vypadající jako semenáč broskvoně, má však tmavě červené listy. Ptám se odborníků - je nějaká taková broskvoň? Popř. co by to mohlo být jiného? Děkuji, hezký den přeje... celý příspěvek >
Cernani a krouceni listu, 20.5.2009
Dobrý den, jsem přesvědčena, že je to poškození způsobené mrazem. Mám několik sazenic na otevřeném místě, ty jsou přesně takto postižené, zatímco sazenice pod kopečkem, na chráněném místě, jsou v pořádku. Přeji hezký den, Helena
Mají se otrhat květy z loni zasazených stromků?, 15.4.2009
Děkuji všem rádcům, meruňky prořežu a nechám několik plůdků na ochutnání. I když - mám obavy, že dnes ráno bylo trochu pod nulou, tak kdo ví, jestli nějaké plůdky budou. Zdraví Helena
Mají se otrhat květy z loni zasazených stromků?, 14.4.2009
Dobrý den, zdravím všechny diskutující; loni na jaře zasazené meruňky (i broskve) máme obalené květy, jsou to již hezké, silné stromečky - mám je otrhat úplně všechny, nebo jich mohu několik ponechat? Nebo mám otrhat až malé plůdky? Děkuji,... celý příspěvek >
Výsev melounů a okurek, 8.4.2009
Dobrý den, děkuji za odpovědi; tak jsem melouny, tykve i okurky vysela dnes (do plastových kontejnerků). Tak ať nám pěkně rostou, Helena
Výsev melounů a okurek, 7.4.2009
Děkuji za reakci, já však mám na mysli vysetí semen - už teď, nebo později? Díky, Helena
Výsev melounů a okurek, 7.4.2009
Dobrý den, zdravím všechny pěstitele! Už vyséváte melouny? A co salátové okurky, kdy je mám vyset (chci je pěstovat venku)? Díky za odpovědi, Helena
Špičák, jak dál?, 30.3.2009
Dobrý den, já se musím fy. Jukka zastat, došly krásné, dobře zabalené stromky, s bohatým kořenovým systémem, jsem spokojená. Hezký den, Helena
Červivost lískových ořechů, 25.3.2009
Dobrý den, zdravím! Kdy ten postřik aplikujete? Už nyní? Díky, Helena
cardiocrinum giganteum, 20.3.2009
Dobrý den, tak já mám stoprocentně Cardiocrinum giganteum. Helena
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika