Příspěvky uživatele - 116.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně hokkaido, 27.8.2009
Ano, zelené hokkaido existuje. Tvrdí se, že má být z hokkaid nejchutnější. Mám oba druhy. Dnes to zelené vyfotím a zítra vložím foto. Zdravím, Helena
Melouny a tykve, 11.8.2009
Zapomněla jsem uvést, že by se mělo jednat o cukrový meloun. Ten má snad takovéto listy. Díky, Helena
Melouny a tykve, 11.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, při silné průtrži mi zmizely jmenovky u sazenic. Domnívala jsem se, že až rostliny začnou plodit, všechny bezpečně poznám. Není tomu tak, a teď nevím, co je co. Pomůže mi někdo s určením? Děkuji, Helena
Hybrid švestkomeruňka, 6.8.2009
Dobrý den, tak jak dopadla sklizeň Shira? Jakou má chuť? Prosím, napište! Díky, Helena
Topfirst, 6.8.2009
Ano, Herman byl zralý již začátkem července, ještě před prvními meruňkami. Je to výborná slíva, slaďoučká. Helena
Sklizeň meruněk, 20.7.2009
Dobrý den, tu nm Vám závidím! My jsme v 273 m. Maďarskou protrháváme, zralé plody jsou na jižních větvích, zezadu ještě dozrávají. Je zajímavé, že Velkopavlovická ještě potřebuje pár dní. Loni byla zralá aspoň týden před Maďarskou. Mějte se hezky,... celý příspěvek >
Sklizeň meruněk, 20.7.2009
dobrý den, zdravím! A máte to opravdu Minaret??? na našem Minaretu jsou plody ještě zelené a mrňavé, Maďarskou již sklízíme, sklidili jsme Leskoru, Břeclav, Karolu... Teď přijde na řadu Frostina. Mějte se hezky, Helena
Jaký druh angreštu mám koupit?, 15.7.2009
dobrý den, letos na jaře mi v prodejně s ovocnými stromky říkali, že se teď prodává Zlatý Fík resistentní. Mám tuto odrůdu z dřívějška,(musím stříkat proti padlí), tak jsem nekupovala, ale ten nový šel dost na odbyt. Helena
Podzimní třešně, 14.7.2009
Dobrý den, nedávno jsem slyšela, že existují třešně, které dozrávají na podzim. Mohl by se se k tomu někdo z vás vyjádřit? Děkuji, Helena
Bujně rostoucí broskvoně, 10.7.2009
Dobrý den, zdravím všechny přispěvatele. Prosím o radu. Stále prší, a naše roční broskvoně a nektarinky rostou jak divé. Korunky jim houstnou, že pro samé větvičky nejsou plůdky téměř vidět (nechala jsem na každém stromečku 2 - 6 ks plůdků na... celý příspěvek >
Austinovo zahradnictvi, 9.7.2009
Dobrý den, Honey, a našla jste tam inspiraci pro své rozarium? Jak ho budete budovat? Díky za příspěvek, Helena
Alcea rosea - Slézová růže, 24.6.2009
Děkuji za odpověď; zrovna včera jsem si koupila semena - směs barev. Kromě slézových růží chci vyset ještě pomněnky. Řekněte mi, máte mezi slézovými růžemi i žlutou? Na obrázku se semínky vypadá úžasně - je taková i doopravdy? Díky, Helena
Alcea rosea - Slézová růže, 24.6.2009
Dobrý den, chci v těchto dnech vyset semena této rostliny, a ráda bych věděla, zda je mohu po vzejití vysadit již na trvalé stanoviště, nebo je přes zimu mít na chráněném místě, třeba v květináčcích, a na trvalé místo je zasadit až na jaře. Připadá... celý příspěvek >
Přesazování vína, 9.6.2009
Dobrý den, z přesazení nemusíte mít strach; sama jsem před 2 lety z důvodu stěhování přesazovala cca 10leté keře révy, a to vlastně ty samé rostliny již podruhé, a to pro ně v nevhodnou dobu (leden), musela jsem jim přeseknout kořeny v určité... celý příspěvek >
Existuje broskvoň s tmavě červenými listy?, 2.6.2009
Dobrý den, zdravím a děkuji za odpovědi; ráda bych ještě věděla, zda mohu teď (kdy zrovna každý den prší) semenáček přesadit ven - je poměrně maličký, tak by asi měl větší šanci na ujmutí než na podzim. Také se domnívám, že by přes léto ve foliáku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika