Příspěvky uživatele - 40.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký je přirozený únik vody - poraďte, 19.9.2012 Obsahuje fotku
Ačkoliv jsem prohledal a přečetl všechny témata týkající se odparu či běžnému úniku vody, v žádném jsem nenašel odpověď na množství přirozeného úniku vody z jezírka. Letos se mi podařilo dokončit jezírko a po jeho napuštění jsem zjistil, že voda... celý příspěvek >
Stříkat, nebo ne?, 9.7.2012
Zdravím všechny.  Chrtěl bych vědět váš názor. Mám zahradu a v ní 10 jabloní,  nějakou hrušku, třešni. Každý rok provádím postřiky a to na přezimující škůdce, strupovitost atd. Letos je ale nějak silný tlak mšic, že se mi nedaří stromy... celý příspěvek >
Co s jabloní?, 28.6.2012
Zdravím. Asi před 4 lety jsem koupil jabloň, Tato byla v počátku v pořádku. Asi před 2lety jsem nezakryl v zimě kmínek, udělala se prasklina, která se začala zvětšovat. Dřevo začalo v prasklině černat. Místo jsem ošetřil voskem a okraje se zhojili. I... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 26.2.2012
Bohužel stejná zkušenost nevzešlo mi teměř nic z Hamíku, Grilánka, Volských rohů jsem docela zklamenaj čekla jsem aspoň 60 % úspěšnost
Slivovice - kvas, 25.11.2011
Asi jsem to špatně napsal, některá jsem musel dotrhat, ale většina při zatřesení stromem spadla sama, takže jsem je jen posbíral. Samotná drť nebyla zmrzlá, ale sudy stály venku v teplotě lehce pod nulou, tak jsem měl obavu, aby se tomu za... celý příspěvek >
Sázení vrby, 19.11.2011
zajímalo by mě jaké má vrba přírůstky - jde mi o topení, vím že moc tepla nevydá, ale o dřevo je bída a mám celkem nevyužitý pozemek u potoka, vrba mi přijde o proti šlechtěným topolům nenáročná
Coxova Reneta a Spalord - kde koupit?, 12.11.2011
Taky sháním Spalord. Z Arbie mi odepsali, že nemají. Nemůže poradit někdo, kdo byl u Holovous, kde ho vyšlechtili?
Pergoly, 4.11.2011
Provozovali jste pergolu přes léto? Jde mi o to, jestli není pod tou průhlednou krytinou teplo jak ve skleníku.
Jak naložit maso na uzení, 3.11.2011
Tak včera jsem 5,5 kila masa potřel česnekem se solí, dal jsem maso natěsno na sebe do nerezového hrnce a šup do lednice. Teď nevím, jestli je lepší dávat lák nebo to nechat na sucho. Co radíte jak dál? Na uzení nespěchám, počítám 4 týdnu určitě, že... celý příspěvek >
Nákup vybraných ovocných stromků, 9.10.2011
Díky všem co mi zatím odpověděli, podívám se na to, Koběluš samozřejmě znám. Jsem od Karviné. Mám zájem (zbývá mi sehnat) o hrušeň Alice, Morava,Jana (nebo Amfora)-podnož Kdouloň MA nebo K-TE-B. Jabloň Red Topaz, Rozela,Spalord-podnož MM 26 nebo MM... celý příspěvek >
Uzení salámů a jiných masných výrobků, 27.9.2011
Dobrý den, postavil jsem si udírnu a na začátek než se naučím pořádně regulovat a ovládat kouř, teplotu a plamen v topeništi, tak bych chtěl začít něčím lehčím. Na začátek bych se chtěl zeptat, jak třeba udit salám koupený v obchodě, který je nejvíce... celý příspěvek >
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 2.9.2011
Dobrý den, dočetl jsem se, že tato sekačka má velmi špatně řešený karburátor, kdy jeho část je z plastu, který se vlivem benzínu rozpouští a zanáší ho, čímž je sekačka nepoužitelná. Dále jsem se dozvěděl, že byla stažena z prodeje... celý příspěvek >
Jaký písek do filtru na bazén? Kdy vyměnit?, 30.6.2011
Zdravím, filtrační písek by se měl měnit každé dva roky. Jinak co se týká zrnitosti, tak přesně nevím, ale jedná se o klasický filtrační písek do pískové filtrace, který je k sehnání u prodejců bazénové techniky. Dnes jsem ho také viděl v Hornbachu... celý příspěvek >
Bazénový vysavač pro fitraci od 4m3/h, 3.6.2011
My vlastníme taktéž Azuro, ale o rozměru 3,7 x 5,5 m. Jako poloautomatický vysavač používáme Zodiac Baracuda Topaze. Kvalitní vysavač od kvalitního výrobce. Spolehlivý pomocník pro úklid bazénu. Za pár hodin dno uklizeno. Petr
Zahradní traktor MTD 160/92 H nebo Husqvarna CTH 126, 3.5.2011
Promiňte, ale asi jste reagoval na jiný příspěvek.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika