Příspěvky uživatele - 40.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy ořezat vlašský ořech, 6.5.2015 Obsahuje fotku
Prosím všechny přítomné ořešákopěstitele o radu. Loni v listopadu jsem zasadila ořešák Mars, cca 4-5letý roubovanec s již založenou korunkou. Když jsem ho ale teď na jaře mlsně obcházela a okukovala, kdy konečně začne rašit (minulou sobotu! :-),... celý příspěvek >
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 19.4.2015
Tak tady jsou nejnižší teploty během noci naměřené v meteorologických stanicích. k83
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
Ještě pro pana Petra - právě, že bych chtěl podnože, které uvádíte, ale je těžké sehnat odrůdy, které bych chtěl na těchto podnožích. Nevím z jakého důvodu se většina švestek pěstuje na myrobalánu. kema83
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
Stando, tato fotka je zrovna z pozemku, kde je půda hlinitá a celkem pěkná. Ale ten druhý pozemek, tam je to horší, ale foto nemám :-) No budu to muset nějak rozlousknout, protože bych chtěl sadit na jaře a to bude za chvilku. Jako i na tom druhém... celý příspěvek >
Vysoká hladina spodní vody, 9.1.2015
Děkuji všem zúčastněným za dosavadní podněty a rady. Svůj současný pozemek jsem před 20 lety vyvýšil tak, že jsem na několika místech vykopal jámy, ty byly vysypány návozem a vykopaná zemina byla rozhrnuta na celou plochu pozemku. Tak jsem se zvedl o... celý příspěvek >
Slad - pálení, 14.10.2014
cituji... Vás Nemám dubový soudek, tak jsem ho "nahradil" tak, že jsem to nalél do 20 lt demižónu (který je tudíž téměř poloprázdný) a přidal tam třísky z dubu, které jsem předtím převařil (taky nalezeno na internetu). Zatím je to výborné,... celý příspěvek >
Slad - pálení, 13.10.2014
Zdravím... v nerezu
Množení okrasných jehličnanů, 11.10.2014
Pane Josefe, moc Vám děkuji, omlouvám se, že píšu až teď. Mějte se a snad se mi zadaří :-)
Příprava půdy před založením sadu, 11.10.2014
Tak jestli Vám to pomůže, tak pozemek, kde chci sadit stromy nyní - příští rok, tak ten má označení BPEJ 62411 - ikdyž osobně si myslím, že to úplně přesné není, protože, když jsem se díval u známého na půdu, kdy tento má stejné označení, tak rozdíl... celý příspěvek >
Rajka nebo Florina, 1.10.2014
Tak tam půjde Rajka. Moc děkuji za příspěvky Lukáš.
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 11.7.2014
Zdravím pánové, potřebuji poradit jaký typ strunové hlavy od Oregonu si mám pořídit na křovinořez Florabest z Lidlu? Původní originál hlava se mi hned při prvním sečení podél plotu rozložila - pružina i část struny se po rozpůlení hlavy... celý příspěvek >
Nemoc slivoně, 3.6.2014 Obsahuje fotku
a
Nemoc slivoně, 3.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte mi prosím, co je to za nemoc? A jaký přípravek a kdy použít? Viz foto. Dekuji Mahdal
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 3.6.2014
Děkuji za reakci. Mohla bych poprosit o podrobnější návod co vše odstřihnout?
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 3.6.2014 Obsahuje fotku
Další obrázek meruňky:
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika