Příspěvky uživatele - 40.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak sázet semena a jak pikýrovat rajčata, 18.3.2010
Tak je dám na okno na severní stranu. Nevytáhnou tolik a s tím dosypáváním hlíny to asi také zkusím. David
Jak sázet semena a jak pikýrovat rajčata, 18.3.2010
Zatím mám jen semínka, dám je do kelímků o obsahu cca 200 ml (do zeminy určené k sadbě), které umístím na okno nad topení na jižní stranu, přes ně asi potravinářskou folii. Počítám s tím, že je vyseju teď o víkendu, do skleníku je dám až nebudou... celý příspěvek >
Jak sázet semena a jak pikýrovat rajčata, 17.3.2010
Mohu rajčata vysadit rovnou do větších kelímků? Proč bych je měl dávat do malých a poté do velkých? Není to zbytečné? Letos je budu dělat poprvé, tak nevím.  
Archivace slivovice, 27.1.2010
Dobrý den, chci požádat o radu jak správně archivovat slivovici, jde mi hlavně o postup, jaké zátky použít, jak s voskem a poté jak je nejlépe slivovici skladovat. Zda je jedno, jestlli je na světle nebo v tmě? Předem díky za... celý příspěvek >
Mazání lišty řetězové pily, 29.9.2009
Fritovací olej je to největší svinstvo co můžete do pily dát!...Jednak začne tuhnout, krystalizovat... a pak si roztrhnete šnek v čerpadle. Mazací schopnosti mizerné, lišta menší životnost, řetězy se někdy trhají... především v zimě, to se na ten... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 5.9.2009
Dobrý den, Mám na odborníky přes kvas taky jeden dotaz. Při zakládání kvasu ze švestek jsem švestky drtil a při tom se podařilo rozbít občas nějakou pecku. Známý mi řekl, že to je velmi špatné a že slivovice nebude dobrá. Co si o tom myslíte?... celý příspěvek >
Homelite F3055 X MacPac 300 McCulloch X Al-Ko BC 4125, 26.8.2009
Al-ko 4125 jsem si včera dovezl, smontoval, nastartoval napoprvé a posekal. Zatím vše OK, doufám, že to tak zůstane. Jen na vysvětlenou, chtěl jsem původně jen vyžínač, ale právě mají tento stroj v akci v baumaxu ještě za nižší cenu než ten vyžínač,... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 17.7.2009
Zdravím všechny, proetl jsem zběžně příspěvky... hodně se zde mluví o vrtacích kladivech o síle úderu do 3 J, Já mám zájem si koupit kladivo zn. Makita HR 3210 C, nebo HR 3200 nebo HR 3210 FCT, výkon mají stejný, sílu úderu také, nevím jaký je mezi... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 13.7.2009
Dobrý den, bylo by možné zveřenit adresu s výše uvedenou cenou za nový Murray 21HP. Děkuji.
Grilování na kameni, 30.6.2009
Dobrý den. Nemáte někdo zkušenosti s grilovací deskou z lávového kamene, je to sice dražší, ale údajně to není žádná napodobenina ze žuly.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 9.6.2009
Mám oskenovaný návod, už jsem se ho pokoušel vložit, ale nepovedlo se, posílal jsem ho pak e-mailem příznivcům našich strojů. Ale zkusím to vložit znovu, jsou tam dobré rady.
BDR 700, 21.5.2009
Dobrý den. Přidám také zkušenosti s BDR 700. Tuto sekačku jsem zakoupil s motorem Jikov označení přesně nevím, ale obsah 133 cm a mohu říci, že tento motor s tím má velké problémy. Sekačku mám po generálce (výměně včech ložisek, řemene a nožů).... celý příspěvek >
Domovní čistírna odpadních vod, 15.5.2009
Na stránkách Topolwater píšou odběr vzorku 1000,-Kč a nevím proč tam píšou 2x ročně
Domovní čistírna odpadních vod, 15.5.2009
To bych uvítala, zrovna to také řešíme.
Husqvarna 143R, 12.5.2009
Kdyz uz tedy vite, z ceho jsou ty, ci ony dily u kterych vyrobcu, budte tak laskav a podelte se s nami o tyto zkusenosti, rekl bych, ze nebudu sam, kdo to uvita. Jak rikate "jsem dost hamizdnej, abych si nechal delat vse v servisu" , verte tomu,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika