Příspěvky uživatele - 40.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 3.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc prosím o radu, jak a kdy vytvarovat meruňku do správného tvaru. Na jaře, když jsem ji dostala, tak jsem to z časových důvodů nějak nestihla a nyní roste k jedné straně. Dá se s tím ještě něco udělat? Děkuji moc předem.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 23.3.2014
Dobře, děkui za radu. Dále mě ještě zajímá, kdy podle vás nebo podle vašich meteo stránek má přijít v blízké době nějaká krizová teplota v podobě nočních či raaní mrazíků. Já jsem se díval a podle předpovědi na jednom serveru má tato krizová teplota... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 18.3.2014
Horizon se používá na počátku kvetení a na konci kvetení, ne před květem a po odkvětu.
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 24.2.2014
Cenu pily si představuji kolem 8.000,-- Kč, výběr bych změnil na Husqvarna 435, Dolmar PS-420 a Stihl MS21. Zatím děkuji za reakce B. Mareš
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 22.2.2014
Už se Vám, jako pupeny na meruňkách hodně zvětšily nebo se jen otevírají šupiny na pupenech?
Řez meruněk, 31.1.2014
Ano, něco takového jsem měl na mysli, něco podle čeho se aspoň ze začátku budu držet :-) Děkuji kema83
Odolné odrůdy meruněk, 28.12.2013
Dobrý den, chci se zeptat, jaké by jste mi doporučili odrůdy meruněk do okrajové polohy cca 350 m. n. m, půda - kambizem, ikdyž starousedlíci říkají hnědozem. Ale chtěl bych meruňky mít normálně v zahradě, ne na krytém stanovišti např. u zdi.... celý příspěvek >
Jakou slivoní doplnit sad?, 19.5.2013
Dobrý den. Chtěl bych sad doplnit dvěma stromy slivoní. V současné době zde mám Katinku, TopHit, Stanley.  Nadmořská výška 400m. Jde mi o to, aby slivoně dozrávaly tak nějak postupně. Prosím o vaše doporučení, nechci dát pouze na rady... celý příspěvek >
Poraďte mi prosím jaké čerpadlo?, 18.5.2013
Prosím o radu. Chtěl bych zavlažovat zahradu,2-3 postřikovače vodou z potoka. Začátek zahrady je cca 3m nad úrovní hladiny a 4m od potoka. Do vzdálenosti 50-60m s postupným převýšením 5-6m od hladiny potoka. Jaké čerpadlo by bylo možné... celý příspěvek >
Vertikutace, 7.4.2013
děkuji
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 7.4.2013
Tak jsem tu zas. Dobrý den všem. Po mých dlouhodobých pokusech a testech mám sám za sebe jasno a pro sebe jednu špatnou a jednu dobrou zprávu. Ta špatná je, že jsem vyhodil oknem dost peněz, protože jsem se nechal napálit... celý příspěvek >
Kde objednat ovocné keře, 22.2.2013
Tak Zázvorka je opravdu to pravé  těm bych se vyhnul obloukem velice špatná zkušenost. Ale odborníci ve lhaní dobrý... 
Kokršpaněl - kolik se dožije?, 14.2.2013
Mám také kokršpaněla, křižence s field španělem. Letos v létě mu /snad/ bude 16 let. Jak se zde dočítám, tak všichni kokři mají stejné problémy, tj. uši, nohy, srdce. I náš pes letos prodělal mrtvici. Od té doby je dost špatný, malátný, zmatený,... celý příspěvek >
Odkopek hrušně, 25.1.2013
Jestli jsou kaménčivé plody nevím, má jen malé hruštičky a jsou nepoživatelné. Plody jsem nijak nezkoumal. Strom je o výšce 4m a roste na mezi ve špatné kamenité a suché půdě
Likvidace krtků, hryzců aj, 19.12.2012
Souhlasím, že něžnými metodami je krtek těžko vypuditelný ze svého území. Vyzkoušel jsem toho dost. Gely, psí chlupy, lahve... V době kdy na chalupě nejsme se přestěhuje o kousek dál a přeorává zahradu jinde. Teď jsem našel jkeden "nový" návod. Asi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika