Příspěvky uživatele - 40.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktor Stiga Estate Collector HST, 2.5.2011
Díky za info, silně o koupi uvažuji. Nemohl byste mi sdělit, jaká je největší šířka traktůrku, abych projel na zahradu? Díky.
Zkušenosti s firmou Albion Group, 9.4.2011
I já mám s bazénem od albionu dobrou zkušenost, také jsem objednával ve vlašimy, převzetí bazénu mi bylo nabídnuto již 14 dní před dohodnutým termínem, stavební připravenost jsem si zajišťoval sám podle instrukcí p. fialy z albionu, který mi vloni... celý příspěvek >
Nerozvinutá poupata narcisů, 17.1.2011
Dobrý den, mám dotaz ohledně květů narcisů. Dle mého názoru jsou moje narcisky pěkné a silné, cibule jdem koupila v obchodě. Přestože udělají pěkná velká poupata, vůbec se nerozvinou a za čas uschnou. Mám je už tři roky a ještě jsem je... celý příspěvek >
Lacný olej z hypermarketov, 28.12.2010
na mazání řetězu v pile, na dolévání v letité felicii nebo žigulu proč ne, a na pumpě nic nekupuj když tak přes net
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 28.12.2010
ano jejich nesmírně předražený a kvalitní olej neberu servise a na jejich pumpách za 600 -800 litr ale z netu 5L za 1500 a nechci rozviřovat vášně kolem longlife olejů, nepolemizuju o 100 okt. benzinu, ten asi z těch jedněch beček pro všechny... celý příspěvek >
Liheň na drubež Bioska monoplast 60, 27.10.2010
Zdravím. Vůbec bych se toho nebál. Začínal jsem také tak.  Loni jsem si vyrobil líheň vlastní v ceně do 600kč. Je plně funkční, bez problémů. Líhl jsem v ní snad všechno a to i kučata s kachnama dohromady. A to se říká, že to nejde. Napiště sem... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 20.9.2010 Obsahuje fotku
čekám na Jezevce, až se mi ozve. Ještě bych se zeptal, jestli nevadí na kouřovod ta kanalizační betonová roura, která je ale ovšem poglazurovaná. Snad to vadit nebude.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 16.9.2010
Nemůžeš mi udírnu nafotit? Zajímalo by mě, jak tam máš řešen ten plech nad kouřovodem a i topeniště by mě zajímalo, nevím jak ho udělat velký. Já budu řešit regulaci kouře z udírny kouřovou klapkou a dvířka do topeniště chci s regulací vzduchu.
Honda GCV 190, 26.7.2010
V manuálu k tomuto motoru doporučují automobilový olej 10W30. Docela rád bych tam lil 10W40, který používám do více jiných strojů. Nemusel bych zvlášť kupovat olej jiný. Co si o tom myslíte?
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 15.7.2010
Dobrý den, pokud uvažujete o sušáku LEIFHEIT a náhodou by jste byli z jiznich cech, tyto nemecke susaky se vyrabi v Blatné. LEIFHEIT Blatná má podnikovou prodejnu, kde se dají jinak příšerně drahé německé výrobky zakoupit treba za 60% ceny v OBI.... celý příspěvek >
Jaký koupit traktor?, 3.6.2010
Dobrý den, mám Z 50 Super a ze sehnání náhradních dílů jsem měl obavu, ale můžu říct, že 99 procent dílu se sehnat jesště dá a dost i nové!
Křovinořez Homelite HBC 45 SB, 27.5.2010
Dobrý den, uvažuji o koupi křovinořezu Homelite HBC 45 SB. V současné době je internetová cena 5 749,-Kč.Pokud máte někdo zkušenosti s tímto strojem, byl bych rád za jejich zveřejnění. Pavel P.
Zimolez - o jaký druh se jedná, 26.5.2010
Mohli byste mi prosím někdo poradit. Maďarsku jsem viděla velice zvláštní druh zimolezu a ráda bych zjistila, co je to za druh. Tvar listů měl jako Lonicera caprifolium, ale ta barva a velikost květu - no úžasné. Květy měl v barvě, která přecházela... celý příspěvek >
Cererit x hnojivo na ovocné stromky, 11.4.2010
Dobrý den Martine, základní rozdíl v obou hnojivech je ten, že klasický cererit je univerzální hnojivo (dusík-fosfor-draslík), které je namícháno zase v univerzálním poměru tak, aby bylo účinné na plodovou zeleninu a květiny a zároveň jim neškodilo.... celý příspěvek >
Jak sázet semena a jak pikýrovat rajčata, 18.3.2010
A teď koukám, že o několik příspěvků výše je napsáno, že čím méně světla, tím víc vytáhnou, pak zase čím více světla tak vytáhnou. Mám v tom krapet guláš :-). David
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika