Příspěvky uživatele - 7.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila do 6000, 5.9.2009
Dávate do vztahu nesouvisející veličiny..-)) A co teprve profi nářadí v šikovných rukách a co teprve Hobby v nešikovných rukách :-))) Navíc, není hobby, jako Hobby...
Jak na potkany na zahradě, 5.9.2009
Krysy jsou vyhubeným a v našich podmínkách vzácným druhem. Potkan je přenašeč mnoha chorob a je dobré se ho zbavit, nebo zamezit tomu, aby se dostal na váš pozemek, je -li to možné (klapka v kanalizaci a podobně)
Tlaková myčka, 5.9.2009
Stihl tyto výrobky pouze branduje, kdo jej pro ně vyrábí je záhada.
Vysavač listí, 3.9.2009
Po vysavači jsem toužil a před pár lety si půjčil profi benzínový - bylo to úžasné, ale jen do té doby, než jsem na tutéž práci nevzal benzínovou sekačku - ta pobere mnohem více listí a podstatně rchleji než vysavač.
Travní fréza, 3.9.2009
Alka, pokud neberete to nejlevnější kupodivu neplatí mezi šrot. Sám mám také elektrický, ale benzíňák to je prostě komfort..
Zemní vruty pro kotvení plotů, 3.9.2009
Při betonování patek je  "dlouhé"  jen čekání na vytvrdnutí betonu. Jinak je ale betonová patka bezkonkurenční, co se týká statického i dynamického zatížení. Zemní vruty jsou kompromis, chápu jejich použití například při... celý příspěvek >
Fleky bez trávy v nově založeném trávníku, 3.9.2009
Nejčastější příčinou fleků b ez trávy je splavení semene při přílišné závlaze. pokud se Vám na plešatých místech chytna další osivo, bude to tato příčina.
Travní fréza, 3.9.2009
skvělá cena, dobré je, že za sebou nemusíte tahat kabel. Před pár lety jsem koupil elektrické nožové alko (zhruba za stejnou cenu jako zmíněné benzínové) s motorem 1,3 Kw. Je to skvělý pomocník. Ale verze s benzínovým motorem je jistě lepší volbou.
Jak na žáby ve skalce, 3.9.2009
Ropuchy jsou pro zahradu a skalku požehnáním, skvěle likvidují hmyz a slimáky. Logicky jsou přísně chráněné. Poprvé se setkávám s dotazem, jak se jich zbavit. Nenapadá mne žádná racionální odpověď. Snad je citlivě odchytit a přenést na jiné místo,... celý příspěvek >
Bofix v trávníku a děti, 2.9.2009
Ochranné lhůty jsou uvedené v návodu, tento problém zde byl opakovaně probrán, nemusíte se ale bát kratšího intervalu - pokud chcte mít jistotu, děti vypusťte na bofixovaný trávník po týdnu a po posekání. Osobně nemám obavy svého syna vzít na... celý příspěvek >
Lepení nádrže motorové sekačky, 2.9.2009
Nelze vám poradit, je to podobné, jako kdyby jsme se ptali, jak svařit kovovovou nádrž z neznámé slitiny. Plastů používaných na nádrže je velké množství, ideální je skutečně pokusit se navštívit profesionály, kteří nádrže opravují.
Konopí, 26.8.2009
Nejvyšší obsah canabinoidů je u rekombinantních kultivarů, navíc pěstovaných v tzv. Lightboxu (stačí stará skříň vylepená staniolem, a v ní výbojka). Obsah aktivních sloučenin pak dosahuje i v desítkách vyšších násobků, proti pěstování venku, či ve... celý příspěvek >
Konopí, 26.8.2009
pouze šílenec canabinoidní sloučeniny separuje pomocí tuků- při podání v potravině (máslo, koláčky, pizza, etc. dojde často k nepříjemnému předávkování)
Choroba kanadské borůvky?, 25.8.2009
zasadila jste ji jen volně do půdy_? Na fotu nevidím abi substrát ani důkladnou závlahu, ale může to být fotografií..
I toto je Mountfield, 23.8.2009
Bédovci mají pravdu, pokud byste křoviňák nechal v krabici, nepoužíval by ho, jsitě by bylo průkazné, že hadička nepraskla opotřebením a záruku by uznali...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika