Příspěvky uživatele - 7.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčovat nebo sbírat trávu?, 8.9.2009
Máte z velké části pravdu, drtivá většina ploch se mulčuje, na konci hry hráči dolují z hrotů bot travní drť, na lepších hřištích pistolemi na tlakový vzduch. Plochy v blízkosti jamky se ale nemulčují - tj. plochy tzv. Greenu (tráva na greenu je... celý příspěvek >
Řízkování malin, 8.9.2009
Pěstuje te je na nějaké konstrukci, nebo jen volně?
Mulčovat nebo sbírat trávu?, 8.9.2009
Nelze jednoznačně odpovědět. Proč? - extrémně krátké trávníky (např greeny na golfu, nebo superreprezentativní trávníky) se nikdy nemulčují, jen se zde sbírá, takový trávník je ale milimetry vysoký. Obecně není ale mulčování špatné, musíte ale,... celý příspěvek >
Vertikulace, 8.9.2009
Určitě, mladý trávník ještě není dobře prokořeněný a dostane při vertikutaci do těla.
Jak na žáby ve skalce, 7.9.2009
Mno čápovi bych neubližoval, ale snažil bych se ho zahnat - skalka s žábami a náhodně přiletivším čápem není asi vzorem vyváženého ekosystému s uzavřenými potravními řetězci. Ale čáp se jistě dlouho nezdrží a všechny žáby nevysvačí. Nicméně vodní... celý příspěvek >
Zalévání nově založeného trávníku, 7.9.2009
šlapejte na stejná místa, případně položte několik málo prken. Přesouvání zavlažovačů se nevyhnete.
Motorová pila do 6000, 7.9.2009
Klid, to bylo bez ironie. Skutečně je to cenná zkušenost. A vy máte evidentně dobrou zkušenost s konkrétními typy a je fajn, že se podělíte o dobrou zkušenost. Pomůžete tím jiným, kteří by jinak koupili třeba hobby, ale nikoli držák jako vy.
Koňský trus jako hnojivo pro trávník?, 6.9.2009
KOmpostování je opravdu ideální cesta pro přípravu hnojiva z koňského trusu.
Motorová pila do 6000, 6.9.2009
¨to je ale velmi cenná zkušenost- určitě se podělte o název a typ Vašeho stroje. V tom je právě úskalí hobby strojů  - do praktické zkušenosti nemá člověk tušení, zda koupil dobře, či ne. Osobní zkušenost někoho jiného je tedy velmi... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 5.9.2009
Já jsem ale nemyslel používání ochranných pomůcek, to je samozřejmé. Mluvil jsem o vlastnostech kupovaného stroje.
Motorová pila do 6000, 5.9.2009
Kdepak, rozumné je prostě zhodnotit, jak často bude uživatel s nástrojem pracovat a k jakému účelu jej chce pořídit. Zároveň by si měl říci, kolik chce investovat i do pocitu ochrany vlastního zdraví.
Motorová pila do 6000, 5.9.2009
Mno, ale nebavili jsme se o dřevorubci, a o tom co je "logické" jste začal vy...A  pokládat svůj  subjektivní názor za logický výrok není přesné. Nicméně povídání o penězích je skutečným populismem. Pokud jsem amatér a mohu si koupit profi... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 5.9.2009
OK, dal jste so vztahu nesouvisející předpoklady a z nich vyvodil nelogický výsledek. Také nemám rád lidi, co si na něco hrají a též Vás tím nechci urážet osobně. Nicméně nepodceňujte dřevorubce a zahrádkáře, prostá sedlácká logika není nic... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 5.9.2009
Nu logiku sice máte rád, leč obávám se, že jí nevládnete. Dal jste do vztahu nesouvisející premisy a z nich vytvořil nelogický postulát.
Motorová pila do 6000, 5.9.2009
Mám rád výrokovou logiku, Vaše vyjádření bylo prostě nesmyslné. V mé reakci není nic osobního. Navíc, koupíte -li profi, bude zde mnohem menší rozptyl kvality, nesrovnatelně vyšší ergonomie než v hobby třídě, kde jde sice výjimečně koupit nářadí i na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika