Příspěvky uživatele - 7.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grilování v popelnici, 23.8.2009
viděl jsem to v praxi (u slovenských bratří) :-)) žádné zvláštní úpravy, dole pouze štěrbinový otvor s plechem "dvířky na horizontálním pantu - šroubem se dala štěrbina postupně otevirat, nad štěrbinou byl jednoduchý rošt na uhlí-měl jsem... celý příspěvek >
Čištění sekačky, 23.8.2009
za sedm let jsem skutečně nikdy sekačku nečistil- nepočítám hrubé odstranění naschlé trávy jednou za čas...
Jaký strom pro účel stinného koutu?, 21.8.2009
á dva dny špedlíky posbírám, někdy je sníme, někdy vyhodíme,  není to tak zlé... Do kávy nám kupodivu nikdy špedlík nespadl. Plody ze stromu skutečně neprší..
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 20.8.2009
vevím, ale vzhledem k tomu že zářivka je nebezpečný odpad, nepovažuji toto řešení za příliš šťastné. Pokud pomineme předpisy pro nakládání s nebezpečnými odpady, manipulovat se zářivkou, rozebírat jí ji a kontaminovat sebe a okolí jejím obsahem, tedy... celý příspěvek >
Jaký strom pro účel stinného koutu?, 20.8.2009
Milá Adélo, třebaže chápu, že Vám nejde o úrodu, mám naprosto skvělou zkušenost se špendlíkem - získal jsem ho spolu s domem při jeho koupi. Špendlík má rozložitou krásnou korunu, velmi bohatě olistěnou. Pod větvemi je místo pro stolky a křesílka. V... celý příspěvek >
Borůvky kanadske plodnost, 20.8.2009
S kosy je to dobrá poznámka, sám mám přes borůvky velkou konstrukci s plastovou síťkou a rotu kočičí ostrahy. Ztráty na borůvkách jsou letos nulové :-)
Fiskars neboli jak je to už u tématu Není sekera jako sekera, 18.8.2009
Třebaže nechcete, schazujete..:-)),  nůžky budiž, ale jejich sekery jsou skutečně bezkonkurenční. Nicméně, srovnávat je s hydraulikou je zavádějící. Je to podobné, jako kdyby jste tvrdil, že špičková kulovnice je na nic, protože bezzákluzovým... celý příspěvek >
Skleník z polykarbonátu, 18.8.2009
Jednoznačně sklo, rovné, solární, vyhněte se tzv. solárnímu prizmatickému, které je "hrbatou stranou orientováno ven. Zanáší se nečistotami a dramaticky pak klesá účinnost kolektoru.
Vyrovnání trávníku, 10.8.2009
pískujte, to stačí, rovnejte povrch latí, samozřejmě pískujte až po provedené vertikutaci a aerifikaci.  Pokud jsou hrby velké (okolo decimetru) je potřeba hrboly seškrábnout a teprve následně si hrát s pískem.
Osvětlení jezírka, 9.8.2009
HD led jsou běžně na trhu, nicméně halogeny rozhodně mrtvé nejsou, jen nám je soudruzi z EU chtějí za pár let zakázat... Na rozdíl od led mají halogeny spojité spektrum, Ledky nabízejí "spojité spektrum" v lepším případě vytvořené několika... celý příspěvek >
Osvětlení jezírka, 9.8.2009
Ano pane Hrkale, právě proto jsem psal o "teplé bílé", která subjektivně připomíná svit žárovky. Do nedávna se nejednalo o standardní zdroj světla. Stanadardní "mrtvolné " bílé ledky mají barvu odpovídající 6000 K, naproti tomu... celý příspěvek >
Osvětlení jezírka, 6.8.2009
navštivte velkoobchody s elektroinstalačním materiálem, naleznete zde i zcela vodotěsná svítidla. Hledejte krytí IP68. Vodotěsných svítidel je řada. Nejjednodušší by bylo ale zakoupení levné vodotěsné halogeny a dodatečné nainstalování led diody 3W... celý příspěvek >
Umělý ratan pro zahradní nábytek, 6.8.2009
Umělý ratan - stejně přesné označení jako " plastové maso", výrobci rádi matou a imitaci nenazývají imitací.. Zde bude každá rada drahá, většína imitací ratanu je z PVC, tedy nepřílič odolného materiálu, existují samozřejmě podstatně lepší... celý příspěvek >
Odrůda vhodná pro alergiky?, 6.8.2009
Pokus x omyl - alergie nejsou homogenní ve svých vlastnostech, to znamená, že "čistě nealergenní" může konkrétního senzibilizovaného alergika klidně i zabít... Podotýkám, že pokud máte prokázanou konkrétní alergickou odpověď na konkrétní potravinu,... celý příspěvek >
Gril Weber, 5.8.2009
Weber je etalon kvality, odpovídá tomu ale samozřejmě cena, která je podstatně vyšší, než u neznačkového zboží, 67cm je velký a přiměřeně drahý gril, cena bude jistě přes 11000,-  Kč, ale nevypálí se a přežije Vás. Je kvalitně provedený, dobře... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika