Příspěvky uživatele - 238.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umístění palírny, 18.1.2019
Cirka před rokem, jsem stále si pohrával s myšlankou si jí pořídit stojí 2700 Kč a doma si jí vystavit. U manželky by to ale neprošlo tak se nic nekonalo.:) 
Umístění palírny, 15.1.2019 Obsahuje fotku
Nevím co to přesně je. :):):) Asi nějaká pojízdná nálevna či co.
Umístění palírny, 14.1.2019
V Polsku to je běžné. Youtube videa jsou toho plné. :) :) :)
Síření sudů, 5.1.2019
Měl bych dotaz Je velký problém, když neprovedu síření nového soudku 3l? Soudek bude použit pro staření lihoviny Calvados.Nyní jej zavodnuji, bohužel nemám sírný knot.Musel bych jej objednávat na netu tu jej nikdy neseženu.Tak se ptám, zda to je... celý příspěvek >
Stojanek na cedění kvasu, 30.12.2018
To já právě taky od doby co mi díky připáleninám odešla spirála si dávám kur... majzla a filtruji a filtruji a filtruji. Ted když vylévám nedopalky je spirála vždy čistá jak slovo boží, tak vím že to dělám dobře. DakotaFred
Stojanek na cedění kvasu, 29.12.2018
Já po vylisování kvasu mám v 60 litrové bečce cirka v úrovni 15 litrů od spodu přidělanou průcodku v které mám 3/8 ventil. Po vylísování kvasu jde do této bečky tuto bečku umístím na dva dny do chladna samozřejmě zavřenou aby se nedostával vzduch do... celý příspěvek >
Švestkový kvas - bílá plíseň, 23.12.2018
Všem vám přeji příjemné prožití svátků vánočních a štastný nový rok 2019. DakotaFred
Domácí pálení - danový přestupek nebo už trestný čin?, 19.12.2018
Já tedy nevím z článku to není patrné, ale pokud majitele nepřistihli přímo při pálení alkoholu, tak není o čem.Zařízení mohu vlastnit například pro výrobu destilované vody, nebo vaření povidel to mi nikdo zakázat nemůže.
Stojanek na cedění kvasu, 19.12.2018 Obsahuje fotku
Tak přikládám foto a video.
Aroma slivovice, 16.12.2018
Tak v pátek jsem povařil opět lis do kupy a v sobotu, už byla lisovačka vykvašených jablek. Funkčnost na jedničku.Ani jsem nepředpokládal, že to půjde až tak dobře.340 litrů kvasu asi přiblyžně 140 až 150 litrů připraveno do kotle.
Zápach pálenky, 14.12.2018
Pokud ano koupit si sprej na nohy. :) :)
Švestkový kvas - bílá plíseň, 13.12.2018
Mě se vždy igelit stejně zarosil z vnitřní strany a vyděl jsem tam prd. :) :) DakotaFred
Stojanek na cedění kvasu, 13.12.2018
My zítra jdeme upravovat lis.Plachetku do něj již máme vyrobenou.Pokud stihneme lis povařit, již v sobotu by jsme mohli lisovat hotový kvas před pálením. Pokud bude prostor udělám krátké video, jak to jde a někde jej umístím. DakotaFred
Švestkový kvas - bílá plíseň, 11.12.2018
Dle mě se vám do kvasu dostával vzduch.Oberte vrchní vrstu.Kvas bude pravděpodobně OK.
Aroma slivovice, 11.12.2018
Rafael. V pohodě myslel jsem si to, že by tomu tak mohlo být.Nikdy jsem nezkusil tyto varianty, abych molh posoudit. Host 92.38 ,,To si nemyslím. Naopak, rozbředlá zkvašená drť lis zalepí nebo projde do moštu,, Na to mám právě tu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika