Jak zlikvidovat břízu bělokorou?



host - 228.74 (?)
13.4.2017 17:29

Nějak tady nezazněla jedna velmi podstatná otázka: je ta bříza vaše? Pokud ano, proč ji prostě nepokácet?

Pokud je to součást městské zeleně, třeba by se dalo odstranění domluvit s příslušným úřadem. 

Pokud je to bříza vašeho souseda, gratuluji si, že vedle vás nedydlím.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
host - 112.225 (?), 15.6.2010 14:19

No, já bych řekla, že je dost hnusný chtít jakýkoliv strom zlikvidovat. Kromě kyslíku a stínu, který nám poskytuje, je mnohem hezčí, než holá pláň.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 241.251 (?), 15.6.2010 14:59
Diskuze ovšem nebyla na téma je-li či není-li hnusné zlikvidovat strom ale na téma jak ho zlikvidovat. Jen tak pro ilustraci viděl jsem fotky oblasti kde máme chalupu z období před a tesně po 2. sv válce (ještě než se do pustošení pustili komačové). Zajímavé bylo to, že tam bylo daleko méně stromů a vše bylo v pořádku. Krajina dokonce vypadala daleko lépe než dnes. Zarostlá plevelnými stromy, které vás ekoteroristi nenechají pokácet. navíc tu břízu mohou chtít pokácet lidé, co nemají rádi stín, jsou alergičtí na břízu a vůbec mohou mít 1000 + 1 důvod proč jim vadí. I třeba ten, že jim vadí kyslík :D. Nesuďte, když nevíte důvod. PS Také jsem nerad kácel stromy (vlastně dodnes) jen mi přerostly a to mi dnes vadí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 228.74 (?), 13.4.2017 17:29

Nějak tady nezazněla jedna velmi podstatná otázka: je ta bříza vaše? Pokud ano, proč ji prostě nepokácet?

Pokud je to součást městské zeleně, třeba by se dalo odstranění domluvit s příslušným úřadem. 

Pokud je to bříza vašeho souseda, gratuluji si, že vedle vás nedydlím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika