Příspěvky uživatele - 73.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vychovny rez 2. leteho stromku, 5.4.2016
Řešil bych to nikoli odstraněním celého silného letorostu (pan S.P.Ch. nechť promine) ale pouze tu část, která je nad bočním letorostem pod modrou čarou a zakrátit.Tento letorost použijete jako budoucí kosterní větev..Založíte tím ideálně... celý příspěvek >
Štíhlé vřeteno, 12.11.2015
Také preferuju provázky.Spodní patro vážu na zatlučené kolíky ve výšce 20÷40 cm nad terénem.Kopnete-li do kolíku většinou se nic nestane, kopnete-li do provázku, zkáza je jistá.Dle polohy zatlučeného kolíku vyvážete letorosty do volného prostoru kam... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 11.11.2015
Pane Romane, sympatického prodejce patří nakopat Víte kam.Chcete ten stromek utopit nebo aby Vám na jaře vyrazil.Při sázení nahrňte jámu do dvou třetin, sešlápněte lehce zeminu a vydatně zalejte 10÷15 litry vody.Po vsáknutí zbytek jámy dosipte... celý příspěvek >
Pink Lady, 29.10.2015
Proč Vám nestačí, že Vám chutnají.Proč musí ostatní odrůdy hned válcovat.Kde berete tu jistotu, že tomu není naopak.Jmenované odrůdy jsou jistě chutné.Bohemii a Rozelu pěstuju a chutnají mě a také to tady píšu.Takový Orion (Střížovice) já osobně... celý příspěvek >
Bohemia nepřekonaná, 19.8.2015
No vidíte a přece je to tak.Každá solidní ovocnářská příručka uvádí přesně tyto zásady a opatření jako základní.Tedy doplňková závlaha, probírka,bezplevelný stav (zvláště u malých zákrsků, štíhlých vřeten atd.),základní ošetření proti škůdcům a... celý příspěvek >
Místo plodů jen obalené pecky, 6.8.2015
Nevíte někdo co by mohlo způsobit to, že mi má zakrslá broskvička (bohužel už nevím druh) letos krásně vykvetla, zaplodila, až jsem musela spoustu plodů otrhat - mám jí teprve 3 rok a ze zbylých tří broskviček udělala v podstatě jen pecku obalenou... celý příspěvek >
Jakou koupit?, 23.7.2015
Také se připojím s problémem jakou odrůdu nejlépe zvolit. Na zahradě (165m n. m.) bychom chtěli obměnit broskvoň, která nám zůstala po předchozích majitelích - je v dosti zuboženém stavu.  Rádi bychom nějakou žlutomasou broskvoň, která je... celý příspěvek >
Předčasný opad plodů, 1.7.2015
Paní Aleno (191.30),vaše meruňka má šárku. - Mičurin II (470 m)
Jak na plevel?, 28.5.2015
Nazdar ovocnáři.Mnozí mají obavy z černého úhoru pod stromy.Buď z pracnosti nebo neochoty toto praktikovat.Chápu, každého to nemusí bavit.Mylně se domnívají, zatravněná plocha je pro údržbu jednoduší.Kypřič používám hlavně po prudkých nebo vydatných... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 22.5.2015
Pane Kuky bez urážky, nepřeháníte trochu?Syllit se má aplikovat pouze samostatně a je doporučován pouze do stádia zaleného poupěte.Mixům se má tento přípravek vyhýbat.Pane Daník k tomu Zatu přidejte Merpan.Talent použijte k poslednímu ošetření proti... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 30.4.2015
Květopasa zatím nemohu posoudit.Ještě nemám jabloně v květu.Zato pilatka by mohl být problém.Vizuální lepové desky jsou skoro černé.Samá pilatka.Mnohem větší nálet než loni. - Mičurin II (470 m)
Řez meruňky Goldrich, 24.3.2015
K té plodnosti.Pořiďte jí kamaráda (opilovače).Trochu ji prosvětlete na začátku květu a ošetřete řezné rány..Jinak se mě jeví vitálně. - Mičurin II (470 m)
Topaz vydrží, 6.3.2015
můžeme děkovat je čas jednotný nebo množný? - Mičurin II (470 m)
Která odrůda Vám hýbe s rozumen nebo žlučí, 5.1.2015
Jonathan je opravdu oříšek.Dělám mu pomyšlení ale odhadnout dobu sklizně je velmi těžké.Jonathanovou skvrnitost nemám (dělám prevenci) ale na přelomu roku začína na plodech ve skládce sklovitost.Je to zřejmě způsobeno uskladněním.V počátku vyžaduje... celý příspěvek >
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 25.11.2014
Paráda, ukázka toho, když člověk není líný, stále se nevymlouvá ale koná a osvé práci přemýšlí ku prospěchu jeho i pěstované kultury. Před pěstitelem smekám - Mičurin II
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika