Místo plodů jen obalené pecky



Pátrová - (2) - 73.140 (?) 
6.8.2015 9:57, zobrazeno: 2357x

Nevíte někdo co by mohlo způsobit to, že mi má zakrslá broskvička (bohužel už nevím druh) letos krásně vykvetla, zaplodila, až jsem musela spoustu plodů otrhat - mám jí teprve 3 rok a ze zbylých tří broskviček udělala v podstatě jen pecku obalenou šlupkou? Díky za rady Martina

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 157.239 (?), 6.8.2015 10:06

Zkuste ji příště hladit po srsticheeky. Pokud nevíte DRUH, tak jak víte, že je to BROSKVOŇ? Probírku-odstranění dle Vás nadbytečných mladých plodů jste provedla kdy? Kolik jich bylo, SPOUSTA? Pěstujete ji free, nebo v nádobě? Zaléváte, krmíte? Nebo nechca trápíte?S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jiří 1968 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1422) - 137.210 (?), 6.8.2015 11:33

Zdravím, broskvičce bude zcela jistě, proti srstiwink,absence hnojiv a zálivky.Broskvoň je jednou z nejnáročnějších ovocných dřevin, co se závlahy a hnojení týče.Zkuste něco nastudovat, bez základních znalostí se nemá cenu o pěstování teplomilných druhů, vůbec pokoušet.Takže nejdřív alespoň nějaké základní znalosti, až potom se můžete pustit do akce, vyhnete se tím zbytečnému zklamání.Ať se dílo daří!smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika