Příspěvky uživatele - fanatix

Čerpadlo Sigma nefunguje, 10.9.2015
Z kybla cerpa, zo studne nie. Ako som uz pisal, problem je v sacom potrubi. Pre zaciatok odstrante tu klapku na sacom potrubi pri cerpadle a nahradte ju pevnym kusom. Povolte ten prisavaci ventilok na cerpadle a zavodnite sacie potrubie obvyklim... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 10.9.2015
musite mat naplanovane najprv vsetky rozvody a spisane poziadavky na prietok a tlak. Potom si z toho planu vyberete odberne miesto z ktoreho predpokladate najvacsi odber. pouzite Výpočet dopravní výšky - Zacnite v tabulke PRESNY VYPOCET... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 10.9.2015
Hovoril som, ze tu studnu skor ci neskor zapieskuje... Skusenost mam taku, ze samonasavacim Sigma SVA ten piesok moc nevadi. Skor vadi ventilom, membranam v zavlazovacich pocitacoch a podobne. Ked sa k tomu prida zelezita voda, z ktorej sa zacne... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 10.9.2015
len orientacne... cerpany prietok mate 3,6m3/h podla stitku na cerpadle vnutorny priemer potrubia: 1" takze 25.4mm (miesto predpisanych 5/4" 31.75mm) celkova dlzka sacieho potrubia: dajme tomu 10m vyskovy rozdiel: 6m drsnost: 0.01... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 9.9.2015 Obsahuje fotku
tu vam bude vzduchova kapsa vznikat permanentne pretoze nalievaci otvor mate polozeny nizsie a zavodneniu cez cerpadlo zas brani klapka. V spojeni s trosku vyhonenym cerpadlom a sacim potrubim na hranici fyzikalnych zakonov moze byt problem na... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 9.9.2015
ja viem, ze to fungovalo ale mozno to fungovalo fakt na cestne slovo a ta mala vzduchova bublina co tam teraz v sani vznikla bola pomyselnou poslednou kvapkou kt. celu zavadu sposobuje. Preto ma zaujima este raz: 1. Vyska od vodnej hladiny k... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 9.9.2015
tak to potom fak vypada skor na problem sacieho potrubia. Ako tu uz bolo spomenute 32 cerpadla maju predmisanu svetelnost DN32 čiže 5/4" resp. 1 1/4". Vy mate miesto toho DN25, 2 s5tne klapky a boh vie kolko kolienok. Pripocitajte k tomu pokles... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 9.9.2015 Obsahuje fotku
Mne sa to nezda. Niekolko krat mi zlyhal kos v studni, roztrhol sa vodny stlpec a cerpadlo islo na sucho az dokym nezacalo zadrhavat, pretazovat motor kt. potom motorovy spustac odpojil. Vzdy som vsak cerpadlo bez problemom rozbehol. Ale je pravdou,... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 9.9.2015
Ako som pisal, zalezi na podlozi, to uz by mal vediet studniar. Ja mam 6m vrt 25cm ruru, piesok, potom vrstva ilu, zase piesok a pod nou strkove podlozie, perforacia az naspodku a vydatniost bez problemov 150l/min. Sused cez cestu dokonca medzi ilom... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 9.9.2015
Vypinaci tlak je tlak pri nulovom prietoku... nemozete miesat s tlakom prevadzkovym, to je ako miesat hrusky s jablkami Zapinaci a vypinaci tlak na tlakovom spinaci je tlak pri ktorom sa cerpadlo zapne a vypne. Spinac kt. je vacsinou umiesteny... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 9.9.2015
Skúšal som aj 80l/min a nastávalo strhávanie častíc cez perforáciu. V prvom rade, perforacia rury by mala byt uplne naspodu a zarazena do strkoveho podlozia tak aby sa voda tlacila odspodu a nie zo stran. V opacnom pripade (zalezi od okoliteho... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 8.9.2015
no neviem, ale 5 bar vo vodovodnej sustave je pekne dost. Asi aj neprakticky dost. Nikto nema rad aby po otvoreni kohutikov striekala voda ako o zivot. Lenze na baterii mate 3/8 hadicky takze aj pri plnom otvoreni nedojde k vacsiemu poklesu ako... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 8.9.2015
Tak to mam ja. Cerpadlo vytlak 90m, 100l nadoba, 4bar spinaci a 6.5 vypinaci. Redukcak nastaveny na 4.5 v odbere. Ten pokles 0.5bar na vodarne oproti nastaveniu redukcaku sa prejavy v poklese dostreku postrekovaca Gardena OS140 o cca. 30cm co mi zas... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 8.9.2015
Pri zavlahach sa tlakova nadoba moc nepouziva z dovodu, ze tlak kolíše (rozdiel medzi zap. a vyp. tlakom) a meni sa tak nastaveny dostrek postrekovacov. Ak uz nadoba je da sa to riesit aj umiestnenim regulatora tlaku na vystup. V takom pripade musi... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 7.9.2015
google a zadat fosforovodik tu je ten navod: Proti krtkům
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika