Příspěvky uživatele - fanatix

Gardena Aquacontour automatic, 7.9.2015
Tak moj aquacontour sa porucal tiez. Jednoducho prestala fungovat regulacia dostreku. Programova jednota sa tvarila, ze vsetko funguje ale postrekovac vobec nereagoval na tlacidla +/-. Najprv som myslel, ze chyba bude v bateriach aj ked panel... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 6.9.2015
Jedine co na 100% funguje je toto. Jedna tabletka do tunelu a krt aj s celou familiou su do vecera vybaveny a ani o tom netusia... pripadne svokre pod postel  Pouzivam na jar ked sa nastahuje novy jedinec a potom na jesen ked volne... celý příspěvek >
Kvapková závlaha, 4.9.2015
Drzia tam tak "na cestne slovo". Bere sa totiz do uvahy, ze kvapkova zavlaha nema vacsi tlak ako 1.5bar (za filter sa dava regulator tlaku). Ked nemate predstavu o mnozstve vody, tak si to nasimulujte. Kvapkovac dava cca. 2.5l/hod, tak zoberte 2l... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 2.9.2015
bohuzial mam ine skusenosti... Tento rok som riesil rovnaky problem, po vymene upchavky, cerpadlo nie a nie rozbehnut, pritom som na prste kt. upchaval prisavaci otvor citil ako cerpadlo taha. Az po dotiahnuti upchavky sa chytilo. Mozno tam... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
Proč je na ssacím potrubí zpětná klapka? Pretoze ak s5tna klapka v kosi jemne prepusta a na cerpadle je opotrebovana upchavka, padajuca voda si tadial prisava vzduch a za chvilku je cerpadlo aj so sanim zavzdusnene. Ak to sacia vyska dovoluje, je... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
musíte být moktý od hlavy k patě. I kdyby to někde něco přisávalo Prdlajs, s prepacenim. Mam 3stupnovu sigmu, 2.2kW motor na 100l nadobe, pracovny tlak 4-6.5bar. Pokial je opotrebovana upchavka hriadela (bryle) alebo moc povoleny ventil... celý příspěvek >
O jaké druhy Kiwi se jedná?, 19.8.2015
Poznate to iba podla kvetov. Argutu dokaze opelit iba arguta a chinensis iba chinensis. S tymi odrezkami si robite srandu??? Si myslite, ze odrezok zo samca sa nejakym zazrakom po zakoreneni zmeni na samicu a opacne?
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 18.8.2015
beton s foliou a lacnejsi? Obvykle prave foliovany vychadza o cca 20-30 tis viac ako plastovy... Inak ja som robil 8x4 a vysiel ma komplet 7300€. Ked odratame obrubu 1000€, rebrik 300€, navijak a plachtu 500€ a hlavne to, ze v cechach nie su v... celý příspěvek >
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 17.8.2015
otazka je o kolko by bol polystyren drahsi od klasickych DTčiek. Tepelne straty prechodom cez dno a obvodove steny tvoria iba 10%. To je tak strasne zanedbatelna hodnota, ze z toho dovodu sa bazeny ani nezatepluju pokial sa neplanuje prekrytie a... celý příspěvek >
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 17.8.2015
Mne folioval chalan kt. sa to naucil a robil 10r v anglicku. Ako vravel, jedine co ma fatrafol spolocne s alkorplan foliou je system zvarania. Alkorplany su navrhnute a vyrabane tak aby trvalo odolavali nie len slnecnemu ziareniu ale aj agresivnej... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 14.8.2015
co je to predavkovana voda? 5mg Cu na liter? alebo 50mg? Inak vodu s davkou 2mg/L bezne pri prani filtra vypustam na travnik a vobec mu to nevadi.
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 14.8.2015
Aha, takze teraz usetrim 20.000 Kc a nakoniec sa aj tak dostanem k principu murovaneho bazenu aj ked zasa nizsou zivotnostou a pretrvavajucimi starostami aby sa mi steny nevyduly... to my pride pri takej velkej investicii dost nelogicke, ale... celý příspěvek >
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 14.8.2015
No ja neviem ale ak by som mal betonovat pomocou DTčiek tak to mozem rovno vyfoliovat a mam poriadny bazen na 100rokov. Po 30-35r moje deti vymenia za jeden den foliu a funguju dalej. Plastove bazeny maju v zasade problem s roztiaznostou ked na vodou... celý příspěvek >
Kalná až mléčná voda v bazénu, 11.8.2015
Akvarium alebo jazierko je ziva voda do kt. doplnam maximalne neskodne hnojivo. Bazen je voda absolutne mrtva do ktorej doplnam jedy aby mrtvou zostala a tak by ma malo aspon trosku zaujimat v akej koncentracii jedov sa to moje dieta kupe, resp. co... celý příspěvek >
Zaschlé plody kanadských borůvek, 11.8.2015
ja mam dve cucoriedky z hobby marketu v 40l kvetinacoch, napojene na kvapkovu zavlahu zahrady. Zalievane su tvrdou vodou zo studne, hnojene kristalonom+raz za 2tyz okyselovac a vobec im to nevadi, rastu a plodia v pohode. Julova odroda bez problemov... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika