Příspěvky uživatele - fanatix

Travni smes na sluna mista, 11.8.2015
skor by som tipoval prilis nizku vysku kosenia. Mam 3 travniky Aros Zahrada, do sucha a do tiena. Nizku sec (vretenovka nastavena na 2.2) znesie v tychto horucavach iba zmes Zahrada. Ostatne dve reaguju podobnymi priznakmi ako ste opisal, trava... celý příspěvek >
Zakalena voda v bazenu, 10.8.2015
...co ušetří pan Boris na tabletách tak vyhodí za chlor šok a vločkovač... len si dovolim poznamenat, ze tych 500g chlorsoku za 5€ a 2dl vlockovaca za 1€ je treba pouzit az v pripade, ze sa necha voda zajst do mliecneho stavu. To sa rozumnemu... celý příspěvek >
Kalná až mléčná voda v bazénu, 10.8.2015
...zkontroluji si Ph, hodím si tam chlor a občas modrou skalici... pokial nebol pouzity vlockovac nema zmysel modru skalicu doplnat. Na rozdiel od chloru ostava stale vo vode. Jedine co si treba strazit je aby pH neslo nad 7, lebo skalica sa... celý příspěvek >
Zakalena voda v bazenu, 9.8.2015
Ale ja to skusil bez chloru. v sezone 2014, 2013, 2012 a fungovalo to perfektne, len s tym rozdielom, ze oproti tohtorocnej sezone sa voda nevysplhala nad 28 a nedrzala sa tam vyse tyzdna. Okrem toho prvu 200g tabletu som pouzil 19.7., zmienka o tom... celý příspěvek >
Zakalena voda v bazenu, 9.8.2015
Toto leto dosiahla teplota v bazene hodnoty kt. este nikdy nedosiahla (rekord 33.8) ale podstatne je podla mojich pozorovani to, ze si tuto teplotu drzi uz hodne dlho. Tento rok som tak ziskal nove skusenosti a tie su nasledovne: Pokial teplota... celý příspěvek >
Jak vyskoušet funkci pískové filtrace, 4.8.2015
klud... mam tu samu akurat 100kg piesku a 11m3 cerpadlo. Tlak je v poriadku a filter urcite funguje. Spoznali by ste to na tom, ze sa "bordel" vracia s5 do bazena. Bezne mi filtracia isla v tlakoch od 1.1, tento rok po vymene pieskovej naplne ide od... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 4.8.2015
Pokus o oživenie témy? Vseobecne znama vec, staci rozmyslat nad tym co citam. Dihydrogen (2 mol vodika) monooxid (jedna mol kyslika) = H2O Pan David mal vlastne pravdu ked vo svojom prispevku pisal, ze sa jedna o nebezpecnu latku po ktorej... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 3.8.2015
V bezpecnostnom liste je aj odstavec: Nebezpečné složky, které musí být uvedené na etiketě 3-(4-chlorophenyl)-1-methoxy-1- methylurea, 2-t-Butylamino-4-ethylamino-6-methylthio-s-triazin a mozem potvrdit, ze na obale sa tieto informacie... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 3.8.2015
A co takto pouzit sedliacky rozum a vyhladat si technicky list kt. musi mat kazdy produkt podla nariadenia EU? Charakteristika produktu Přípravek obsahuje 3-(4-chlorophenyl)-1-methoxy-1- methylurea,... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 2.8.2015
skusal som aj s lampou aj bez a rozdiel nevidiet. Pripravok je naozaj dlhodobo ucinny ale listy rastlin ponorene vo vode su viditelne poskodene, rast lekien spomaleny az zastaveny
Azuro 400, 2.8.2015
Ponornym cerpadlom. Nemate? Tak si nejake najlacnejsie kupte lebo kazdu jesen budete pri zazimovavani riesit rovnaky problem...
Modrá skalice ano či ne?, 26.7.2015
hm hm... kolega Staci koncentracia 0,1 mg na liter vody na hubenie rias...Komercne algicidy do jazierok obsahuju 0.4-0.6mg Cu/liter so zarukou nezavadnosti pre ryby. Osobne viac krat vyskusana skalica v jazierku s rybami, koncentracia Cu 0.5 a... celý příspěvek >
Jak provést proplach pískové filtrace, 25.7.2015
preplachujem iba na travnik a absolutne bez problemov...
Automatické zavlažování, 25.7.2015
tak ako pise stano, travniky nad ranom, kvapkova vecer po zapade slnka
Co s hadicami kvapkovej zavlahy v zime?, 24.7.2015
hlavne vetvy mam z obycajnej hadice kupenej v tesco, ostatne z klasickej hnedej 2.5L kvapkovac kazdych 33cm. Celkovo natiahnutej cca. 80m kvapkovacej. vsetko lezi trvalo leto/zima na povrchu, nic nevypustam ani neprefukujem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika