Příspěvky uživatele - fanatix

Modrá skalice ano či ne?, 18.6.2015
Ten filtracny material je filtracna vata do akva filtrov, treba pohladat na nete lebo renomovane znacky si nechaju zaplatit ale zas na druhu stranu je to lahko preplachnutelne a o5tovne pouzitelne. Cely princip je v oxidacii. Ucelom je aby bola voda... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 17.6.2015
hou hou, pozor toto je ina... akekolvek pripravky na tzv. maskovanie mineralov a kovov vo vode (Studna atd), spolahlivo odfajcia aj med zo skalice. to ju tam vobec nemusite ani pridavat. Cely problem tzv. maskovacov je v tom, ze rovnako velmi... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 17.6.2015
Pozrite sa, modra skalica ma ucinok na riasy uz od koncentracie Cu 0.5mg/l co zodpovedá davke 2g skalice na m3. 100% ucinok ma od davky Cu 1mg/l cize 4g skalice na m3, co je aj maximalne pripustne mnozstvo Cu pre pitnu vodu. Preto sa do bazenov... celý příspěvek >
Ohřev bazénové vody, 16.6.2015
v tomto som fakt uplny amater ale skuste sa pytat tu
Jak stříhat ginkgo biloba?, 16.6.2015
ja mam vo firme dva semenace. ten starsi ma udajne uz viac ako 40r. rychlost ich rastu je asi 30cm za rok takze neviem ako ine stromy ale asi sa moc nenarezete. Ginkgo 'Ginka na Dunajskej ulici' in Dunajska street in Bratislava
Podivné chování krtků, 16.6.2015
nastal totiž čas kdy rodiče vyženou mladé z hnízda a ti se potulují po okolí, proto lezou po zemi a hledají kam se vrtnout to aby som sa zasa prichystal na invaziu
Jakou koupit pískovou filtraci?, 16.6.2015
No ono skor vystava otazka, ci je to po 10r bazenova filtracia alebo uz len bazenove cerpadlo s niecim co volakedy filtrovalo. Piesok sa vo filtracii meni hlavne z dovodu, ze po rokoch sa hrany kremiciteho piesku zaoblia a napln tak prestava plnit... celý příspěvek >
Problém s vodárnou, 15.6.2015
nie som exper ale pri vypusteni vody by mal byt tlak na manometru 0 a nie 1.8. Manometer by mal totiz ukazovat tlak vo vode a nie na druhej strane vaku (tlak vzduchu). Pokial je manometer na rovnakom vodarenskom diely ako tlak. spinac tak je to tam s... celý příspěvek >
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 14.6.2015
Ak je to druh arguta tak staci kupit opelovaca arguta. Je to univerzalny opelovac pre vsetky druhy arguta. Inac uvidime, mne zatial nic nezhadzuje, plody sa nalievaju a su cca. 1cm, niektore aj viac. Skor ma trapi, ze evidentne odoberaju rastline... celý příspěvek >
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 13.6.2015
Tak ja mam iba modru solarnu plachtu. Dnes sa baby kupali cely den takze bazen bol od 9 do 18 odokryty a filtracia isla od 10-18, vecer o 18tej mala voda 31.1 stupna. Iny ohrev nemam. Ked som chcel, manzelka zahlasila, ze je to zbytocnost lebo ked... celý příspěvek >
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 12.6.2015 Obsahuje fotku
Teplota vody 30.2, pH6.8, Alkalita 100, Cu 1.8mg/L, chlor 0 sezona v plnom prude a zazracna voda v akci a jak ste na tom vy?
Nové koupací jezírko zezelenalo - bez ryb, 11.6.2015
Presne preto je nastolenie rovnovahy v zahradnom jazierku tak obrovský problém. Ani firmy kt. sa zaoberaju jazierkami nemaju vo svojich promo nadrziach uplnu sterilitu a sem tam vidite "riasy". Ale su to prave tie problematicke sinice a nie riasy ako... celý příspěvek >
Kiwi - nejspíš škůdce?, 11.6.2015
Štítničky. Štítničky tvoria zvláštnu skupinu hmyzu s výrazným pohlavným dimorfizmom. Kým samčeky majú všetky znaky hmyzu, samičky majú telá chránené buď plochým štítom oddeliteľným od tela. Škodia cicaním rastlinných štiav na ihliciach, listoch... celý příspěvek >
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 11.6.2015
U kiwi je dolezite aby opelovac bol toho isteho druhu, to znamena, ze A. argutu (je jedno ci issai, weiki, ananasnaja) dokaze opelit iba druh A. arguta, A. chinesis iba chinesis atd.
Nové koupací jezírko zezelenalo - bez ryb, 11.6.2015 Obsahuje fotku
v podmienkach ked nerastu rastliny, nerastu ani riasy... este raz to skusim vysvetlit a česky: Cest, které vedou ke zdravému růstu rostlin je více, ale všechny jsou závislé na Liebigovu zákonu minima. Jak můžete vidět na přiloženém grafu,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika