Příspěvky uživatele - 165.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kroucená vrba - pěstování doma, 17.6.2012
Dobrý den máme problém s kroucenou vrbou nové výhonky vyraší narostou tak 10 cm a uschnou to se opakuje stále dokola.Ze spodu kde je kmen široký asi 20 cm také raší tam jsou zelené, ale problém je s korunou.Děkuji za odpověď 
Drožďování krmiv, 12.8.2011
Zdravím, máte někdo zkušenosti s tzv.drožďováním? Já to dneska skoušel a bylo to docela dobrý (podle výrazu slepiček). Později Vám popíšu, jak se to dělá.
Jak se zbavit divokých včel, 19.5.2011
Včelky samotářky jsou nejen velmi užitečné, ale hlavně nedávají žihadla, protože žádné nemají. Stejně tak nemají žádnou královnku ani dělnice.
Flekatý trávník, 7.10.2010
A nechodí tam čurkat hafina??
Nově založený trávník, 6.6.2010
Z půdy si nedělej starosti. Něco je lepší, něco horší... Ale mně krásně raší tráva na jílu, kde jsem vůbec nečekal, že cokoli poroste. Příroda si poradí, to se neboj. Vzpomeň si, kde všude si viděl růst trávu. Skulina v šutru, okap, kmen stromu :)... celý příspěvek >
Poraďte se stříháním malého modřínu (opadavého), 26.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, pokud si na levé straně - vyhledávání zadáte modřín, určitě něco najdete, již se tu několikrát tvarování probíralo. Jsou tam i snímky, jeden pisatel třeba udržuje modřín jako " chlupatý kmen", vypadá moc pěkně. Já to zase stříhám do tvaru... celý příspěvek >
Kvas jablek, 25.5.2010
děkuji oběma za radu i poznatky, rád se poučím, člověk se učí celý život.Jablka jsem nemoštoval, udělal jsem kaši řepákem, a již včera po přečtení vašich názorů jsem cukroměrem naměřil hodnotu, ato v obou stovkách hobokách hodnotu 0-1. Zaujalo... celý příspěvek >
Množení tújí, 25.5.2010
Každý má svůj způsob. Já to dávám to přepravky s perlitem, patky řízků namočím v práškovém stimulátoru /Stimulax I - za 32Kč/, dávám je tak 6cm od sebe a na podzim je rozsazuju do květníků.
Kruštík - množení, 19.5.2010
Moc díky všem
Kruštík - množení, 17.5.2010
Na zahradě mi roste kruštík, ale nějak se nechce rozrůstat, nemá náhodou někdo zkušenost s jeho množením? Zda nějak vypiplat ze semínek nebo oddenkem? Ale zase abych si to nezlikvidovala.
Kvas jablek, 19.4.2010
měl bych jeden dotaz, mám možnost nyní v dubnu založit kvas z listopadových idaretu, přesto se mi zda, že by byl nejvyšší čas, co se týče uskladněných jablek- kvalita.Zajímalo by mě, zda je možno kvas založit v tuto dobu, myslím si, že jablka budou... celý příspěvek >
Poraďte prosím s výběrem rostlin, 15.4.2010
Asi by šlo použít tady z již zmiňovaných - habry, buky, smrčky, thůje. Nebo pro okr.zahradu nějaký mix květem či listem okrasných keřů - pustoryl, jasmín, svídy, zlatice,...
Jakou odrůdu malin vybrat?, 13.4.2010
Psali v časopisu, že malinám se daří třeba u kompostu, že se téměř "nedají přehnojit" /ale i tak asi všeho s mírou/. Mám velkopolodé maliny asi 8let, teprve před 4 lety začaly pořádně plodit, do té doby se jen pozvolna rozrůstaly a měly pár plodů, už... celý příspěvek >
Škůdce smrk, 25.2.2010
Už se tady o korovnici psalo. Já používám dle rady pana doktora Pelešky tyto postřiky: Smrčky korovnice - Biool 3-5% Únor-březen Smrčky korovnice - Sumition Super 0,1% Březen po 14dnech V této kombinaci to opravdu pomáhá, ale je potřeba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika