Příspěvky uživatele - 171.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vaše chutě tipu gold nebo renet, 8.4.2013
a kam pánové řadíte starkimsoidy??? Lucas
Jablko Red Devil, 31.3.2013
od loňska mám vysazený Red Devil na M9, domnívám se, že jedlý by mohl být, neboť jeho rodiče jsou Kent (kříženec Cox.orange Pippin + Jonathan) a Discovery. Lucas
Nezabúdli ste na sýkorky?, 31.3.2013 Obsahuje fotku
Tak trocha optimismu dámy a pánové Lucas  
Mám vysadit Spartana?, 25.3.2013
No s tím Rubínem a Bohemií bych až tak nesouhlasil. Tím nemyslím jejich chuť, ale poměrně velkou náchylnost na strupovitost. Bez postřiků to není žádná sláva (při průměrně vlhkém klimatu) Lucas
Mráz a květy meruněk, 21.3.2013 Obsahuje fotku
No trochu se mi začínají nelíbit hrozící mrazy. Přidávám nalezený obrázek. Lucas
Zálivka po hojení stromů, 20.3.2013
Mám dutou kovou tyč o průměru asi 4cm, která je zašpičatělá. V asi 40cm je přivařená nášlapka. Dělám s ní otvory při obvodu koruny do hloubky asi 30cm. Do otvorů poté poté starou lžící sypu hnojivo, ev. zalévám hnojivé roztoky. Lucas
Naroubovaná meruňka na vzrostlé slivoni, 13.3.2013
Mám dotaz na možnost naroubování meruňky (i třeba více druhů) ne větve již vzrostlé slivoně. Pokud pomineme riziko šarky mohlo by to být výhodné? Máte s tím někdo zkušenosti? Lucas
Hornobělská, 25.2.2013
přesně tak, navíc kde je Starkrimson  (Starking), Jonathan, Matčino... Lucas
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 25.2.2013
Tak u mě v nepříliš dokonalém sklepě chutná Melrose a Fuji. Lucas
Sušené švestky, povidla, 16.12.2012
já suším meruňky i broskve jako jablka, či hrušky. Nakrájené asi na 5mm plátky. Je to někdy trochu moročina, nesmí být úplně přezrálý. Ale ve směsi s ostatním sušeným ovocem lahůdka. Lucas
Sušené švestky, povidla, 15.12.2012
já přikoupil ještě 2 síta, takže jich mám 7 a myslím, že to stačí, víc by mě asi ani krájet nebavilo:). Jinak tehdy byl jen jeden výkonný typ, takže, zde koupit výkonnější, těžko říci.Ale asi i ten méně výkonný stačí. Lucas
Rezistentna odroda broskyne?, 9.12.2012
Spring Crest jsem vysadil již zjara- v květináči s balem- 20 l. Zapěstovaná korunka, výška asi 2m, obvod kmene 10cm. Stáří odhoduju tak na 4 roky, poměrně velká násada květů. Zdá se, že i když zatím po vysazení neměl větší přírůstky, že se ujal... celý příspěvek >
Rezistentna odroda broskyne?, 8.12.2012
tak to já se pánové příští rok těším na Spring crest, pokud nezmrzne. Vysadil jsem již větší stromek v balu, za nemalý peníz. Měl by být rannější než Redwin-asi o 5 dní. Lucas
Kříženec Konference, 3.12.2012
na Konvert jsem zapoměl, ale nevím, jestli se dá sehnat. Lucas
Kříženec Konference, 3.12.2012
Mám dotaz na zdejší odborníky. Jelikož považuji Konferenci za nejchutnější odrůdu, rád bych sehnal nějakého ranně zimního křížence. Váhám mezi Decorou a Amforou. Jsem 450m n.m., jinak sadařská oblast Chelčicko, bez problémů dozraje zde Starkrimson i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika