Příspěvky uživatele - 171.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešeň dvoják, 16.10.2010
Koupil jsem letos zahradu na které mám asi 6-7 letou třešeň,která je bohužel zapěstovaná jako dvoják. Strom má asi 4m, úplné odříznutí jedné z větví se mi už jeví nemožné. Mám spíše dotaz, zda tu trochu nižší větev sežíznout na boční výhon, aby ta... celý příspěvek >
Veverky, 24.9.2010
No já měl dotaz, zda nemáte někdo zkušenosti s elektronickým plašičem veverek- z dokumentace: Ultrazvukový odpuzovač (plašič) psů a koček s infrapasivním čidlem, které zachytí pohyb teplokrevných živočichů, Vám zajistí jednoduchý, efektivní a... celý příspěvek >
Veverky, 23.9.2010
Letos poprvé a velmi nečekaně mě předběhly veverky a zcela sklidily mou úrodu lískových oříšků. Mám dotaz na Vaše zkušenosti s plašením těhto jinak milých tvorů v době dozrávání ořechů.Mám 4 vzrostlé keře. Pomohla by rozvěšená CD na ty asi 2... celý příspěvek >
Pozdní slivoň Presenta, 15.9.2010
Máte prosím někdo s touto slivoní zkušenosti?Chuťově by neměla být špatná, odolnější na šárku. Dozraje mi v 480m.n.m.,když má dozrávat 12 dní po domácí švestce? Lucas
Nejchutnější rezistent místu Rubínu, 5.9.2010
Po několikaletém a poměrně málo úspěšném boji se strupovitosní hodlám odstranit (jinak stejně poškozený) Rubín. I když jeden mladší z nostalgie ponechávám. Chci místo něj vysadit nějaký rezistent, který by mi Rubín co nejvíce nahradil- hlavně po... celý příspěvek >
Postřik Championem, 28.8.2010
No, to jste mě ani Wimpimu moc neporadili!!! Měď by snad neměla tolik škodit. Zkusím ještě po několikadenním působení postiku proudem vody hrozny omýt alespoň pár dní před slizní. Lucas
Tipala, 27.8.2010
Tipala pokud vím dozrává o měsíc dřív než domácí-u Vás to tak není? Lucas
Postřik Championem, 23.8.2010
provádím v tomto období každoročně u svých stolních odrůd - Onyx, Kodrjanka,Diamant postřik Championem proti plísni. Tu se mi celkem daří zkrotit a to i dokonce v tomto roce. Jen se mi trochu nelíbí, že zůstává na hroznech místy namodralý povlak i... celý příspěvek >
První slivoně už zrají, 10.8.2010
Děkuji za zprávu, Tipalu zkusím na podzim sehnat. Chtěl bych ji na jídlo a jak říkáte snad i na sušení.Zvláště pokud je sladká a šťavnatá. V tom mě Topfirst zklamal. Lucas
První slivoně už zrají, 31.7.2010
No mě také dozrál Topfirst, ale chuťově žádná sláva.Spíš by mě zajímalo máte-li někdo zkušenosti (hlavně chu'tové) s Tipalou, popřípadě,kdy dozrává. díky Lucas
Nadměrný opad plodů, 19.6.2010
Na své zahradě mám 2 Rubíny, vzdálené asi 5 m.U toho mladšího (asi6.letého) každoročně sklízím jen minimum ovoce.Zpravidla v červnu má nadměrný opad plůdků, i když každoročně velmi dobře kvete.Přitom oba mají obdobnou péči (hnojení, postřiky).... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 31.5.2010
Letos jsem vysadil meruňku Pinkcont a Harlayne(údajně rezistentní na šárku) na podnoži St.Julien.Tak uvidím.Oblasti je okrajová 48Omn.m., půda hlinitopísčitá, navíc jsem přidal ještě trochu písku.Karola mi letos pošla a Velkopavlovická zatím na... celý příspěvek >
Nektarinka - monilioza?, 20.5.2010
Vedle těžce postižené meruňky poměrně obdobně zaschly ve velkém počtu nejmladší výhony na 7 leté nektarince, která už docela dost plodila. Je možné, že i nektarinka (broskvoň) může být postižena moniliozou? Byl by pak vhodný preventivní postřik jak u... celý příspěvek >
Sloupovitá třešeň Sára, 7.5.2010
Letos jsem spíše z rozmaru koupil sloupovitou třešeň Sáru.Je vysoká nyní asi 60cm a pěkně raší téměř ze všech oček. Máte již někdo s touto odrůdou zkušenosti? Ať již se jedná o zastřihování, ale i chuti, termínu zrání, množství úrody... děkuji za... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 4.5.2010
Proboha odkud jste? Z Kalifornie?To u nás réva má 2cm pupeny! Lucas
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika