Příspěvky uživatele - 171.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nová letní hrušeň, 27.2.2012
Váhám mezi Alfou, Isoldou a Radanou  -co byste mi poradili? Lucas
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 1.2.2012
Jižní Čechy - Netolicko: 1.Starkrimson 2.Jonathan 3.Matčino dále bez pořadí: Starking, Oldenburgovo,Čistecké Lucas
Plastové záhonové chodníky, 13.1.2012
Mám tyto chodníky i obrubníky kolem jahod asi 3.rok. Zatím jsem s nimi spokojen. Tvar nemění, nelkoloužou, dají se opláchnout proudem vody.Důležité je zpočátku dobře usadit, aby jednotlivé díly do sebe dobře zapadly. Lucas
Předčasné opadávání lískových oříšků, 9.1.2012
pokud jsou oříšky nebo jejich části zčernalé, jedná se o moniliozu- psalo se tu už o ní. Vyžaduje postřik v době květu zjara (např.Baycor, Horizon) Lucas
Dvouleté rouby, 25.12.2011
Pánové děkuji za reakce- právě proto, že v dětství jsem Oldenburgovo jedl a moc mi chutnalo , tak bych chtěl alespoň 2-3 větve zákrsku /Rubínu/ přeroubovat. O jeho necnostech vím, ale i Rubín musím ve své poloze proti strupovitosti pár krát... celý příspěvek >
Dvouleté rouby, 25.12.2011
Prosím o radu- podařilo se mi s obtížemi sehnat rouby starší odrůdy Oldenburg, o kterou jsem měl velký zájem. Jelikož se jednalo o přestárlý strom, tak známý mi přinesl rouby na dvoletém dřevě (s jednoletými malými trnovitými přírůstky). Mám se... celý příspěvek >
Oldenburgovo, 11.12.2011
Pamatuji ze zahrady svého otce na toto tehdy pro mě velmi chutné podzimní jablko.Strom již však neexistuje. Nemáte někdo s touto odrůdou zkušenosti i v dnešní době? A nevíte, zde ji lze (event.rouby) někdy sehnat? díky Lucas
Starší kanadské borůvky, 1.12.2011
děkuji za rady, zkusím to s těmi sírany.V otázce řezu: odřezávám jen zaschlé konce, celé výhony jsem ještě neodřezával. Mám ještě dotaz- má smysl přidávat nahoru ke keřům rašelinu i když se prakticky nedostane ke kořenům? A pokud ano, tak... celý příspěvek >
Deffekty na konárikoch, 29.11.2011
V posledních letech u meruněk, pokud se nejedná o vyloženou vhodnou oblast, tak u sebe i známých pozoruji jako jedinou možnost k vypěstování úrody zvýšenou péči. Já provádím po opadu listů a zjara postřik měďnatými postřiky, nejčastěji Championem, na... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2011, 27.11.2011
dovoluji se připojit k této diskusi. Já obdobně jako pan Vlastimil preferuji starší a u mé rodiny též oblíbené odrůdy- jako je např. Starkrimson, Red Delicius, Rubín, Jonathan, Melrose... A i když se nových rezistentů nezříkám, letos jsem vysadil... celý příspěvek >
Starší kanadské borůvky, 26.11.2011
Mám asi 6.leté kanadské borůvky celkem 3 kusy. Vyrostly asi do 1 m, plodí celkem dobře. Ale nemají v posledních letech téměř žádné nové výhony a též přírůstky na starších větvích jsou jsou malé.Vysazené jsou v hrabance, mulčuji je mulč.kůrou, hnojím... celý příspěvek >
Rok splněných přání, 6.11.2011
No já si taky letos udělal radost a další radosti pro prakticky plný stav své zahrady si budu moci dělat jedině výměnou kus za kus, či přeroubováním. Takže letošní úlovky: meruňky Velkopavlovická a Spring Blush na podnoži waxwa, broskvoň Favorita... celý příspěvek >
Latex nebo vápno, 10.10.2011
no já natřel kmen ořechu vápnem před 6 lety a furt je bílý (i když trochu méně) Lucas
Líska obecná - skoro bez ořechů, 8.9.2011
v květnu postřik insekticidy- napr. Decis, Calypso. Zopakovat po 14 dnech. Lucas
Líska obecná - skoro bez ořechů, 4.9.2011
je lepší je nachat ve skořápce a rozloupat až před spotřebou Lucas
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika