Příspěvky uživatele - 171.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba lísky?, 4.8.2011
je to moniliová infekce, nyní už s tím nic nenaděláte! Lucas
Starkrimson v Železných horách, 19.7.2011
Já Starkrimson pěstuji v 480 m n.m. a dozrává zde dost dobře.Samozřejmě bojuji se strupovitostí. Ještě lepší se mi jeví mutace Red cap- větší, lépe vybarvený i chutnější. Lucas
Spring blush, 23.6.2011
Máte někdo zkušenosti s touto rannou odrůdou meruněk? Lucas
Polovina jahod nevykvetla, 22.5.2011
Vloni v září jsem vysadil 60 jahod-Honeyoe. Celkem slušně přečkaly zimu, sice zjara zpočátku bylo sucho, ale přežily všechny. Nyní mě ale překvapilo, že polovina z nich nevykvetla, ani nemá květní pupeny.Proč? Sucho, mráz? Lucas
Strupovitost?, 3.5.2011
spíš bych to hodnotil jako meru, což je pěkný svinstvo! Lucas
Jaký tvar koruny u meruněk?, 9.4.2011
těmi horšími kraji myslím okrajové a horší zony- např. u nás oblast chelčicko (pěstování jabloní). Ten věk v průměru zhoršuje fakt, že často nemusí zde přežít horší zimu i nově vysazené meruňky. Samozřejmě nevylučuji i zde, že může dožít strom 20-30... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 31.3.2011
děkuji za radu, zkusím Oleoekol s Baycorem na myší ouško, Syllit dám na růžový poupě. Poté bych po květu bych užil Zato a na závěr s odstupem Zato+Baycor. Snad to bude letos stačit. Lucas
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 30.3.2011
mám dotaz- lze spojit postřik Oleoekolem proti přezimujícím škudcům se Syllitem, či Baycorem proti strupovitosti? U mě na zahrdadě to vypadá, že se termíny srovnají.Či mám raději volit časový odstup? Lucas
Slivoňová podnož Waxwa, 22.3.2011
Koupil jsem velkopavlovickou na podnoži waxwa. Jak velký mohu očekávat stromek? Waxwa by měla být Wangenheimova podnož, či z ní pocházet.Růst tedy asi 60%? Velkopavlovická naopak co vím má růst bujnější.Takže odhaduji velikost stromku 2,5m? Lucas
Staré jabloně a zahrada, 7.3.2011
no-kdybych si sečetl hodnotu vypěstovaného ovoce ze svých 30.stromů, při průměrné úrodě a také trocha zeleniny, tak i při dojíždění asi 25km jednou týdně 3/4 roku, budu asi trochu v plusu! Ale člověk to dělá pro radost! Lucas
Postřik révy oleoekolem, 27.2.2011
je vhodný a v které době- ano, či ne? Lucas
Letošní boj se strupovitostí, 20.2.2011
je sice ještě brzy, ale po loňském katastrofálním roce bude třeba poctivě se připravit! Mám dotaz v ohledě strategie a použití jednotlivých prostředků.Nejde mi samozřejmě o profesionální ochranu sadů, ale o ošetření několika stromů, na kterých... celý příspěvek >
Boysenberry, Helen, 16.1.2011
mám dotaz ohledě srovnání s Toyberry- je Boysenberry chuťově lepší? A stačí jedna sazenice? (roste také tak jako Toyberry?) Miki
Najlepšie slivky, 14.1.2011
A co Presenta? ta by měla být odolnější a chuťově se má domácí švestce blížit? Lucas
Mám místo na 5 jabloní, které to budou?, 3.11.2010
Rubín, Rubinola,Red Melba, Starkrimson,Melrose Lucas
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika