Příspěvky uživatele - 171.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou zimní hrušku?, 19.11.2012
 A co Decora? Kříženec Konferece a Clappova. Dnes jsem ji vysadil. Zato se poroučel Dicolor, který mě opakovaně zklamal. Lucas
Co na zahradu, 10.10.2012
nejsem sice pan Vysloužil, ale domnívám se, že by se Vám vyplatilo spíše vysázet stromy do jámy s králičím pletivem. TO platí na hlodavce, zvláště na hryzce nejvíce! Lucas
Češete nebo ještě čekáte, 10.10.2012
už jsem sklidil Rubín, Rubinolu, Red Cap, Starking, Starkrimson, Jonared, zatím zůstává Melrose a Fuji. Lucas
Vyměnit tyto jabloně?, 4.9.2012
já bych se pokusil zachránit Bohemii, tvoří již val, Merkura bych dál netrápil a ukončil to! Lucas
Spring Crest, 27.6.2012
mám ještě dotaz, nevíte, zda je rannější než Favorita Morettini 3? Díky Lucas
Neznámá choroba - klejotok plodů, 19.6.2012
Pozoroval jsem podobné příznaky u plodů postižených strupovitostí, takže by to s ní mohlo souviset. Lucas
Kanadská borůvka - přírůstky, 12.6.2012
jelikož mé 3 keře asi 4.leté kanadské borůvky měly minimální přírůstky, udělal jsem dle zdejších rad celou řadu opatření: od okolí ohradil plastem do hloubky asi 40cm, zjara přihnoljil síranem amonný, dostatačně zalévám dešťovou vodou (též zkvašenými... celý příspěvek >
Breuhahnovo, 4.6.2012
Mám dotaz, nevíte někdo, kde lze tuto starou odrůdu sehnat? Pamatuji si ji z dětství, ale u otce na zahradě již strom není.Dle mého velmi chutná odrůda. Díky za rady! Lucas
Olupující se kůra, 20.5.2012
jsem vinař amatér, ale překvapilo mě, že u 5.leté révy se prakticky na celém kmínku v cárech olupuje kůra, réva přitom velmi dobře raší a má půl metrové výhonky. Být to u např.jabloně, tak se s ní loučím. Je to u révy normální? Díky za... celý příspěvek >
Plumcot Melitopolski, 16.5.2012
že by mráz? Lucas
Jak hnojit jabloně, 16.4.2012
máte sázet jabloně do koše vytvořeného z králičího pletiva- holt za chyby se platí! Lucas
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 11.4.2012
dodatek- dnes jsem všech 9 květů prohlédl,, zdá se, že Tonda je kaput a též Mirek to má namále Lucas
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012
Netolicko- poupata meruněk (5 menších stromů) prakticky vymrzly už v zimě. Před týdnem jsem napočítal dohromady na všech stromech 9 (slovy devět) květů. Každý jsem pojmenoval a nyní se chystám v týdnu zkontrolovat na zahradě, kterou mám mimo... celý příspěvek >
Odruda Fuji v Cesku, 1.3.2012
mám Fuji 4 roky, vloni první 3 plody, které v pohodě dozrály i u mě v jižních Čechách 480 m.n.m. Lucas
Žlutá švestka - kde ji sehnat?, 27.2.2012
omyl - u Tipaly se naopak uvádí odolnost k šarce! Lucas
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika