Příspěvky uživatele - 43.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 21.3.2013
Také sem tam příležitostně koštnu kalvádos i slivovičku z vlastní produkce. V tomto sichravém (dneska déšť se sněhem) počasí to není špatné si na chvíli sednout a pozřít tu prevenci. PaR
Zálivka po hojení stromů, 19.3.2013
Jak hluboké vykopat jamky (díry) pro hnojení umělými hnojivy?
Jablko Modi, 16.3.2013
Chci se zeptat zdejších odboníků s jakým úspěchem a kvalitou se dá pěstovat Angold ve 450 m n.m. v těžké jílovité půdě na semenáči. Předem děkuji za odpověď.
Kdy roubovat nebo očkovat třešně, 3.3.2013
U nás je ještě čas, kopulací roubuju začátkem dubna a za kůru až na konci dubna popřípadě začátkem května, podle roubů. Důležité je aby nebyly narašené.
Řez mladé višně, 3.3.2013
Na tom obrázku je opravdu višeň?
Královna Viktorie, Dabrovická, Jubileum, Kalypso, 3.3.2013
Teď v březnu ty mrazy ještě nejsou tak výjmečné, alespoň u nás na Valašsku. Teplota vcelku běžně klesá na - 15°C.
Královna Viktorie, Dabrovická, Jubileum, Kalypso, 3.3.2013
Děkuji za odpověď, v loňském roce jsem ji doporučil známé na základě informací z literatury a nebyl jsem si jistý zda jsem poradil dobře. PaR
Královna Viktorie, Dabrovická, Jubileum, Kalypso, 2.3.2013
Zmiňovanou Belamiru nepěstuje nikdo, žádné zkušenosti?
Královna Viktorie, Dabrovická, Jubileum, Kalypso, 1.3.2013
Hammanovu mám šest roků a chuť se mně zdá přijatelná, jenom ne a né pořádně zaplodit. Nevíte co s tím? Ještě jeden dotaz na zdejší pěstitele - má někdo zkušenosti s Belamirou? Předem děkuji za odpověď. PaR
Rumjanaja Zorka, 28.2.2013
To je plodový myrobalán?
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 27.2.2013
Poslední zbytky jaderniček a rubínů, kalvádos zatím zraje.
Mýtus Strýmka, 13.2.2013
U nás jsme podobným jabkům říkali dvorčinky. Stejná doba zrání, žíhání, pravidelná vysoká plodnost ale velikost jako jadernička. Samozřejmě vysoké mohutné stromy.
Mýtus Strýmka, 11.2.2013
Já se hlásím k těm otrlým. U jablek mně tlustá slupka ani kyselá chuť nevadí zkonzumuji i nedozrálé průsvitné letní či nedozrálé švestky.
Špendlíky, 22.1.2013
U nás se pravé špendlíky dají běžně koupit ve školce, myslím že pěstování z pecek je zdlouhavé. Koupený stromek přeci jenom plodí dříve.
Omlazení slivoně?, 22.1.2013
Myrobalán není špendlík.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika