Příspěvky uživatele - 43.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jadernicka moravska, 14.11.2012
Z vlastních zkušeností mohu potvrdit jen to, že vypěstované stromky z jader Jaderničky byly krásné a vitální ale ovoce se Jaderničkám vůbec nepodobalo. Všechny jsem je přerouboval, k mému překapení začaly plodit asi 5 let od založení koruny (tím... celý příspěvek >
Zvolil jsem vhodného opylovače?, 4.11.2012
Potřebuje sladkovišeň raná opylovače? Třešní je v okolí habaděj ale višeň širokodaleko ani jedna.
Broskve v sezóně 2012, 4.11.2012
Trochu odbočím od tématu, chci se zeptat odborníků zde na webu na odrůdu Krasava. Máte někdo s touto odrůdou zkušenosti, potřebuje opylovače? Děkuji za odpověď, PaR.
Fantastická Konference, 3.11.2012
Konferenci mám zatím mladou letos první úroda asi 15 hrušek. Velice jsme si pochutnali a jen se po hruškách zaprášilo. Hrubá slupka mně osobně nevadí spíše naopak. Teď začínají dozrávat Eriky, těch se urodilo asi 30 kg tak vydrží trochu déle než je... celý příspěvek >
Durancie, 26.10.2012
U nás taková půda není musíme si vystačit s tím co máme.
Durancie, 26.10.2012
Podmínky by měly být stejné, jsou vysazeny na jednom místě všechny na Myrobalánu ve sponu 6 x 6 metrů. Všechy hnojím kravským hnojem a sem tam přihodím superfosfát. Spodní voda by neměla být vysoko stanoviště je nad potokem s výškovým rozdílem asi 8... celý příspěvek >
Bystrická slivka, 26.10.2012
Rouby Bystrycké Muškátové jsem koupil z Holovous a narouboval, krásně se ujaly. Jsem zvědavý na první plody.
Bystrická slivka, 26.10.2012
Trny mají odkopky Domácí i Durancií ale stromky koupené v zahradnictví tyto trny nemají a když tak podstatně méně a menší. Proto se u nás na Valašsku říká švestkám trnky nebo také trny. Hodně starších lidí tyto názvy používá a v diskuzi to zní takto... celý příspěvek >
Durancie, 26.10.2012
S tím klonem máte určitě pravdu. Já mám 14 durancií zakoupených u jednoho prodejce, z toho jedna monilií trpí podstatně méně, zraje o deset dní později a má i odlišný tvar plodu. Některé mají dřevo napadené hodně a některé téměř vůbec. Soused má... celý příspěvek >
Durancie, 24.10.2012
S Durancemi jsem velmi spokojen, jako jedinou nevýhodu bych uvedl menší odolnost proti monilii a to jak ve dřevě tak i na plodech. Toptasty trpí monilií ve dřevě ale plody téměř nehnijou.
Hybrid švestkomeruňka, 19.10.2012
Já vyzkouším Aprimiru křížence meruňky a Mirabelky.
Švestka Jojo, 19.10.2012
Odebrat rouby ze staré dobré Domácí velkoplodé a naroubovat nějakou podnož, nejlépe odkopek Durancie nebo volně rostoucí myrobalán pokud ovšem v okolí něco roste.
Toptaste na myrobalane, 16.10.2012
Ideaální je 6 m.
Tatarova hruška, 12.10.2012
Kravským hnojem.
Výsadba hrušní, 11.10.2012
Proč tolik hrušek?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika