Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloně, hrušně atd. a stromový balzám, 27.7.2007
Skuste barvy ředitelné vodou ale bez ředění může se do nich přidat něco proti houbám jako fundazol jinak ve Strakonicích vyráběly nátěr na poškozený lesní stromy ten byl hnědý a dobře se rostíral ta firma dělá i vosk  Kambylan  letní a... celý příspěvek >
posekanou trávu do sudu?, 27.7.2007
Ten drtič jsem dělal většinou z vyřazených věci ze šrotu jen motor byl nový přirubový na řemenici jsem vyvrtal dva otvory se zavyty kolmo po stranach hřidele na ni je přišroubovaná řezná část ta je z tvrdé ocele asi  20 cm dlouhé broušené... celý příspěvek >
posekanou trávu do sudu?, 25.7.2007
Ja jsem ziskal sudy z práce od bio oleje vymyl jsem je horkou vodou a vysekal dna šlo to docela dobře mam take dva kusi potrubí  ze vzduchotechniky ty jsou hranaté lepe využivaji prostor jsou s pozinku dele vydrži. Travu seču jednou týdně tak se... celý příspěvek >
posekanou trávu do sudu?, 24.7.2007
Zahrady v zahradkarke koloniji vetsinou vetsi nebyli museli jsme dodrzet i velikost  stavby chatky 4x4 m pudorys jinak by hrozila pokuta nebo znam pripady kdy museli predelat stavbu kdyz museli vsichni stavet stejnou chatu. Sudy se mi... celý příspěvek >
posekanou trávu do sudu?, 20.7.2007
Sudy pouzivam jiz nekolik let mam je bez dna a z boku udelane diry krumpacem kdyz uz byli plne mam je postavene na stare dlazbe aby se dobre nabirala zem micham travu se zemi stepky z vetvi a zbytky rostlin plevel shnile jablka kdyz to slehne prisypu... celý příspěvek >
Zhorsujici se kvalita travniku, 20.7.2007
Po seceni travnik privalet valcem aby se rostlinky a jejich koreny primackli.
Zhorsujici se kvalita travniku, 20.7.2007
Vypada jako popaleny od hnojiva a nebo malo vody nebo jste pouzival nejake postriky na plevel muzou byt v zemi rezidua z drive pouzivany v techto horkych dnech se to mohlo projevyt travu sekat jen o tretinu delky prirustku a zavlazovat nejlepe rano... celý příspěvek >
Poradíte mi, jaká opora se hodí k révě? Né dřevo., 20.7.2007
Videl jsem u znamich kupovane jeklove tyce potazene plestem mezi tim natazene draty take potazene jekli byli ukotvene na zdi delsimi srouby asi 15-20 cm od zdi maji to 2 m vysoke ale slo by to jeste vis ale maji tam okna zvysene prizemi ve... celý příspěvek >
sázení vinné révy, 20.7.2007
Vina reva se sazi bud na podzim nebo na  jare kdyz je v kontejneru muzeme vysazovat kdikoliv kdy neni zem zamrzla od jara do podzimu. Vykopeme vetsi jamu alespon 50 x 50 cm kdyz je spatna zem tak vetsi dame kompost nebo vylepsime zeminou a... celý příspěvek >
Prosím o radu, 20.7.2007
Msice postrikejte pripravkem s kratkou ochranou dobou aby nezustali zbytky v plodech, ty tecky mohou byt priznaky strupovitosti nebo od msic zbytky medovice ktera zacina cernat skusit postrik na strupovitost nejakym vhodnym pripravkem je velky vyber... celý příspěvek >
Nový kmen meruňky, 20.7.2007
Puvodni kminek uriznite mirne sikmo nejlepe za zelena ranu osetrete balzamem nebo latexem urcite to pomuze na zaceleni.        y
Hobliny ze dřeva, 20.7.2007
Ja davam hobliny pod jahody je to lepsi nez netkana textilie necha se to alespon provzdusnit tet se prodavaji stepky barvene tak si je take obarvite a udelate parabu.
Choroba angreštu, 20.7.2007
Mam uz dva angresty odolne proti padli Pax a hinomaki ten Pax mel letos padli na vyhonech plody jsem nemel zmrzli ten Hinomaki mel plody a plisen nebyla uz je asi 10 odrud vyslechtenych proti padli mam jeste starou odrudu ktera nema padli ale je... celý příspěvek >
Otázka k roubování a očkování, 19.7.2007
Na jablone je dost zakrslich podnozi ale na merunku nevim na hrusen jedine gdouli na merunku skusit semenac nebo nejakou slivku jednou jsem skusil trnku rostla velmi slabe ale prisla pryc.
sviluška na okurkách, 19.7.2007
Skuste vykourit sklenik tabakem po sklizni vydesinfikovat zevnitr cely sklenik  idealni by bylo horka voda vavka a vystrikat bylo by to ekologicke a vydesifikovala by se i zem ve skleniku. Jindy pouzivali Nematin ale byl hodne jedovaty. 
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika