Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Carovenik smrku, 25.8.2007
Dnes jsem byl na výstavě v Čimelicích ve stánku tam prodával roubované čarověníky nějaký pán asi tak dva roky starý za 120korun a výšepodle druhu jedle, smrky.  4
Roubování, 25.8.2007
Já mám vždycky problém uchovat dost dlouho rouby. Mám v zemi jámu v loni mě to zalila voda letos bylo moc teplo chtělo by to lednici tak to skusím příští rok v práci jsme měli na lesní stromky sněžnou jámu tam když bylo dost sněhu vydržely stromky... celý příspěvek >
nemoc jahod, 24.8.2007
Může to být i nadměrným okopáváním v dobe květu a vývinu plodů sazenice podeschnou protože jim přetrháte kořeny které mají povrch a než narostou nové zaschnou nejlepší je mulčovat kůrou a plevel jen vytáhnout bez kopání.
nemoc jahod, 24.8.2007
Také houbová choroba na kořenech skuste některou vyrýt a rozříznout kořen jestli je žlutý nebo hnědý tak je to houba trpí s tím hlavně Holanský odrůdy tam kde je vlhká jilovytá půda .     h
Rychlerostoucí a odolný živý plot do 600 m.n.m. - z čeho?, 24.8.2007
Nasázejte  smrk ten stříhám jen jednou ročně dole je dva metry široký na hoře ve třech metrech 150 cm na hoře rovný po stranách šikmý. Každý rok ořežu asi tak tolik co přiroste za rok ale aby zustal zelený jinak vypadá ošklivě proschle.
živý plot - nařízený od úřadu, 24.8.2007
Skuste treba jasmín, tavolník, forsytie nebo směs různých kvetoucích keřů aby tam pořad něco kvetlo.
Jak ostříhat cca 20 let starou wajgélii?, 24.8.2007
Když máte strach zasypte pahýli zemí nebo listím také sních a do jara to přežije.
Je možné zaměnit rašelinu za hrabanku z lesa?, 24.8.2007
Hrabanka z lesa se používala borová po dohodě s hajným nebo vlastníkem lesa jinak je to lesní pych. K rostlinám které potřebují kyselou zem jako vřes, rododendrony, borůvky, by jsem kompost nepřidával mohlo by tam být vápno to by nedělalo dobře.
Roubování, 24.8.2007
Jsem rád, že se vám alespoň něco povedlo já většinou roubuji sobě i známím a často přeroubuji svoje stromy už několika násobně když se něco neosvěčuje na mé zahradě hledám něco nového letos se mě dařilo lepší byly rouby sylný a včasné roubování ze... celý příspěvek >
rychlost vzrůstu smrčku, 23.8.2007
Jestli máte obyčejný smrk tak než zakoření poroste pomaleji ale potom může mýt přírustekaž do 1m za rok podle podmínek podívejte se někde v lese až půjdete na houby na vysazené sazenice smrku.
Roubování, 23.8.2007
Oprava jména pana Vysloužila promiňte.
Roubování, 23.8.2007
Jaké máte výsledky jarního roubování. Já jsem docela spokojený se svým spůsobem roubování, které jsem uvedl na jaře sice v souvyslosti s hrušněmi. Přeroubyl jsem velké množstvý stromů na rezistenty ale letos je úroda i na ostatních odrůdách... celý příspěvek >
Náhrada trávníku, 23.8.2007
Panašovaný barvínek potřebuje více světla protože má méně chlorofilu tak na slunci vydrží.
záchrana smrku, 21.8.2007
V lese se odřené stromy natírají hnědým balzámem ředitelným vodou nebo Kambinal. To aby dřevo nezačlo hnít rána se někdy zacelý a pustí smolu.     r
čím oddělit záhony od zahrady, 21.8.2007
Kanacká borůvka je níská skuste Dřín má také jedlé plody také se pěstovala višeň plstnatá rybíz to naroste tak 1,5m do výšky nebo ovocnou stěnu ale celou zimu bude krz stěnu vidět.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika