Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 31.8.2007
V minulém století se pěstovali přísně vedené svyslé, šikmé a vodorovné kordony na slabých podnožích tenkrát stím měli hodně práce dnes by jim to rostlo samo jen by to tvarovali do potřebné pozice. Na využití místa při cestičce by se uplatnili i jako... celý příspěvek >
Habr odchází, 30.8.2007
Jestli měl špatné kořeny může se stát že opadá jestli byl už zakořeněný a opadají listy při letošním suchu může ještě vydržet jestli na jaře neobroste tak to mohla být jiná příčina nemáte psa ten když to počurá také to spálí většinou si značkují nové... celý příspěvek >
Příroda šílí, kvetou mi stromky v sadu., 30.8.2007
Počet květů na stromě který je zdravý je pěti násobně větší než kolik je schopen strom uživyt tak nějaký květ v létě by neměl vadit jde jen oto jak je strom velký aby na něm něco zbylo.Ně kdy dochází při přeplození střídavé plodnosti tak by se... celý příspěvek >
rychlost vzrůstu smrčku, 29.8.2007
Plotořezi s rostečí zubů nad 20mm určitě postačí a když ne tak sylnější větve ustřihnete ručně pak už to pujde já stříhám jednou ročně na jaře dělal jsem to před rašením teť až když narostou nové výhony jsou měké lépe se mě stříhají a rány se lépe... celý příspěvek >
Příroda šílí, kvetou mi stromky v sadu., 29.8.2007
Stává se to většinou když jsou velké výkyvy teplot kolikrát kvetli jírovce o vánocích nebo pár květů na hrušni tolik to ten strom nevysílí většinou ani plody neudrží kdyby roskvetl úplně celý byl by většinou v posledním tažení když má ukousané kořeny... celý příspěvek >
neplodné jabloně, 29.8.2007
Doporučil by sem Golden přeroubyt nějakým rezistentním jablkem které nemá tak dlouhou vegetační dobu aby dobře vyzrálo ve vyších polohách zrají i letní odrůdy později než v nížinách.Tak pěstovat letní a podzimní odrůdy a uspěch bude určitě zaručen.
Jak na to, 27.8.2007
Rondupem natřít hnet ten den jinak to nezabere jinak by to šlo až na jaře až to obroste tak na listy postříkat větší koncentrací.
Habr - 1. střih, 27.8.2007
To jste měli udělat hnet jak narostli půl metru teť bude lepší počkat do jara jestli mají ukončený růst tak by to šlo ale stejně obrazí až na jaře kdyby nebyl ukončený růst tak by možná ještě obrazili ale pak by konce nevyzráli a pomrzli. Tak si... celý příspěvek >
Roubování, 27.8.2007
Rouby řežu většinou až v březnu a měl jsem je málo zasypané zemí pak brzi  vysichají nebo raší na některých jsem měl i kalus a kořínky jako na řízkovancích .Já jsem měl některé pruty přes půl metru dlouhé pak moc vysichají a skladoval jsem větší... celý příspěvek >
řez popínavé růže, 25.8.2007
Když nezakrátíte jednoletttté výhony tak vám pokvetou jen na konci spodní očka se neprobudí a zustanou holá je třeba vyskoušet o kolik je skrátit je to jako u viné révy kvetou jen výhony vyrostlé z loňského dřeva po odkvětu ořešte květenstvý aby... celý příspěvek >
červená pnoucí růže, 25.8.2007
skuste si ji namnožit sám ze řízků teť uříznutých zakoření dobře stačí požádat majitele stejně je ořezává a máte to zadarmo.
Co za strom?, 25.8.2007
Fotka by pomohla lépe ale mohl by to býti topol býlý nebo nevím co jiného.
Magnolie, azalka nerostou, 25.8.2007
Magnolii teť už nepřihnojovat jen byy se mohlo draselné hnojivo aby dobře vyzrála jinak až na jaře ta jáma na sázení mohla být také větší a vylepšit zem tím by určitě prospývala lépe musí udělat alespoň 20-30cm za rok když dobře zakoření i více jinak... celý příspěvek >
Jak ostříhat cca 20 let starou wajgélii?, 25.8.2007
Když si stím dáte práci tak můžete tím se nic neskazí ale neni to potřeba.
Jaká teplota ve skleníku? Čím stínit?, 25.8.2007
Nabílit zevniř pak to déšť nesmeje.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika