Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zimolez kamčatský - konec, 21.8.2007
Švagr má muchovnik a chválí ho ale mě moc nechutná sklízí velké množství plodů zimolez mě začal plodit letos měl jsem dva plody zatím nic moc snad to bude lepší jeden je Kamčatský druhý Čukotský tak jsem zvědavý na... celý příspěvek >
Jak ostříhat cca 20 let starou wajgélii?, 17.8.2007
Obroste i když ji skrátíte na 20 cm od země jinak ji můžete skracovat postupně ty nejstarší větve vyřezat úplně to jste měli udělat při přesazení lépe by se ujímala. Postupně zase obroste a zahoustne od spodu. Když to uděláte radykálně bude... celý příspěvek >
pomozte mi s Rubínem, 17.8.2007
Po čase vám spodní větve přestanou růst nejvíce poroste vrchní část. Rubín lze řezat také v létě asi tak v polovině července nebo ještě dříve podle přírustku za pátým listem aby se podpořilo rozvětvení vyrostlé výhony nechat vyzrát aby vytvořily... celý příspěvek >
tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 17.8.2007
Sloupové jabloně nabýzí Fytos Plzeň ve dvou odrůdách Rondo, Sonet. Prodávat budou v říjnu. Jabloně byli nejdříve okrasné teť jsou vyšlechťeny velkoplodé červené a žluté první je rezistentní najdete na internetu i fotky... celý příspěvek >
pokojová jedlička, 15.8.2007
Jmenuje se Aurokárie choroba může být buď z přelití nebo jestli je venku tak slunce popálí jehlice . v
Cypřiš, 13.8.2007
Stou rzí je to blbost ta cizopasí na jalovcích a ne cypřiších a tůjich tak si něco o tom přečtěte. 
Očkování, 13.8.2007
To jste očkoval Forketem, to už nebyla míza, lepší by bylo do T zářezu ale takle je to také uspěch ty očka po straně by mohly byt na jaře květní to se pozná až na jaře.
Očkování, 10.8.2007
K tomu vylupování dřevní části jsem spletl spodní a vrchní stranu protože řežu očka obráceně tak že ze zhora když doříznete ohnete zbytek kůry a nadzvedne se čast dřeva kterou vytrhnete vznikne vydlička s dvěma hroty po zasunutí se do zářezu T... celý příspěvek >
Čarověníky, 9.8.2007
Doufám, že necháte na tom stromě aspoň kousek čarověníku pro další růst pro případ, kdy se vám rouby neujmou, aby bylo také pro druhé co řezat. Vy už máte zasobu tak myslete na druhé.
Očkování, 8.8.2007
      S tou páskou lepící to skuste jestli nebude vadit to lepidlo na ty očka jinak by se muselo otočit pasku začít pod očkem pak otočit a omotat obráceně.  
Očkování, 8.8.2007
Při očkování se po řezu očka vyloupne vydlička od spodu očka když je moc sylné jinak se nemusí také při očkování růží se vyloupne dřevní část ovazuje se páskou od spodu na horu aby se překrývala podvléknout až nad očkem ve směru vázání jinak se ve... celý příspěvek >
Jedlý kaštan - plodnost, 2.8.2007
Stačí když bude někde v okolí u sousedů opylují se větrem 200 i výce metrů daleko. 
Živý plot z tisu - vysazený letos na jaře, 1.8.2007
Tisy dobře obrůstají tak se nemusíte bát sříhat je třeba horní přirustky zakrátit aby zahoustli, střihá se dvakrát do roka duben, srpen. Tvar by měl být dole širší nebo hranatý podle jak se vám líbý... celý příspěvek >
Jedlý kaštan - plodnost, 1.8.2007
Tyto stromy lépe plodí když se opylují cizím pylem jako třeba ořešáky bude to jako u lidí ne s příbuzným genetika. Hodně kaštanů jsem viděl u Pravčické brány  i na skalách a výborně tam plodí .        z
habr, 1.8.2007
Habry můžete skrátit až o dvě třetiny zase obrostou tím se zahustí i spodní část habr obroste i s pařezu.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika