Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Carovenik smrku, 19.7.2007
Nad Marjanskymi Laznemi jsem videl carovenik smrku pres 2 m veliky je to na chranene oblasti Klatska je tam naucna steska okolo rybnika a jsou tam take caroveniky na brizach oklo chodniku jinak je tam take vzrostli strom cugy Kanadske asi tak 150 let... celý příspěvek >
Nový kmen meruňky, 18.7.2007
Kdyz je vyhon z roubu neni problem vypestovat znovu kmen a korunu. Korunu zapestujte podle toho jak chcete vysoky strom.
Carovenik smrku, 18.7.2007
Na jare jsem ziskal rouby caroveniku ze smrku tak jsem vyskousel roubovani .Podnoze smrku jsem dal tyden predem do skleniku bylo venku dosti teplo a ve skleniku jeste lepe podnoze narasili a tak jsem skusil roubovat do boku ovazal jsem paskou a... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 17.7.2007
Pravy gumovnik je fikus a prisec je neco jineho.
jak roubovat ořech, 17.7.2007
Podle chytre knizky se roubuje na podzim zari rijen nejlepe jednolete semenace v kvetinaci nebo vyndane ze zeme musi byt bez listi naroubuji se v ruce kopulaci, rouby musi byt vyzrale 3 pupeny zavazat paskou zamazat vrchol rostliny dat do tepla 25 -... celý příspěvek >
Ořešák omlazovací řez?, 17.7.2007
Jindy se doporucovalo rezat za zelena v srpnu ale velke rany je treba zamazat aby se nedostala houba do dreva ,oresak ma velkou dren uprostred vetve. Tet se doporucuje rezat na zacatku vegetace kdyz vyhony narostou 8 - 10 cm v te dobe neproudi tolik... celý příspěvek >
Množit Habry, 17.7.2007
Habr se mnozi semeny ktere dozraji v rijnu az listopadu nasit hnet nebo potom prelehaji vyklici treba az za rok. Semena muzou byt jeste zelena ale to nevadi, kdyz se nechaji uschnout musi se pak stratifikovat smichane s piskem a zalozene venku pres... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 17.7.2007
Jesli se to obevuje jen na starych listech tak to neni zadna tragedie muze chybet nejaky prvek ve vyzive chloroza plisen vypada jinak ta probiha vetsinou v krouzcich list zesvetla a vtom mistese udela krouzek ktery zacne tmavnout od stredu. 
množení bobkovišně, 16.7.2007
Dosti drevin i cibulovyn bylin a okrasnych rostlin je jedovatych u nas je treba tis v materske skolce i s plody a nic se nedeje to by museli zlikvydovat pul parku. Oplodi na tisu je jedle ale semeno a vetvicky jsou jedovate obsahuji jed taxin ten je... celý příspěvek >
Wistárie množení, 16.7.2007
Kdyz dozraji semena tak ze semen nebo potom semenacky naroubovat aby drive kvetli hrizenimjako pravokorene, semenacky spatne kvetou.
Dougleska - mám krátit?, 16.7.2007
Douglaska ma vetsinou velke prirustky za rok nekdy metr i vice ale drevo neni tak pevne muze se pri vychrici zlomit koreny ma hluboko podobne jako jedle kdyz ji skratite vyrostou z vrcholu nove vyhony a bude pokracovat rust ale uz nebude tak pekna s... celý příspěvek >
Modřín na kmínku - okrasný žloutne, 16.7.2007
V kontejneru muze myt uz malo zivyn a vody velka vedra vetsinou vysusuji a proto asi zloutne prihnojit a zalevat hnojivo s dusikem a potom na podzim draslo aby vyzrali vyhony nebo se muze presadit do vetsi nadoby nebo primo do zemne tam by mu bylo... celý příspěvek >
letní řez, 9.7.2007
Vyhony neskracovat spise nektere vyrezat aby se koruna prosvetlila zakracenim by jeste vice zahoustla prosvetlenim se jablka vice vybarvy skracovat az po ukonceni rustu aby letosni pupeny neobrazeli to by spatne vyzravali ty narostle vyhony.
Jak rozmnožit muchovník a trnku, 21.6.2007
Muchovnik muzete take roubovat na semenacky hrusne trnku mnozit semeny pecky ocistit a stratifikovat s piskem na jare vysit nekdy klici az dalsi rok.
hodně výhonů, málo plodů, 15.6.2007
Zrejme silna podnoz velka hustota mozna ze by pomohlo ob jeden vykacet a zbytek vyvazat do volneho prostoru moc neskracovat az podle nasazeni na kvet. 
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika