Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva roste, květ nasadí a nic, 17.5.2007
Taky by mohlo byti malo fosforu ten ovlivnuje kveteni jestli nemate prehnojeno dusikem rozbor pudy.
Angrešt a plíseň, 17.5.2007
Tet uz se naziva hnede padli to aby se nepomlouvala amerika za socializmu se zase nerikalo o bolsevniku aby se neurazyl sovetsky svaz ?                _+1 il
Kdo to ví odpoví, 17.5.2007
Vysla brozura o pestovani stihlych vreten a vychazelo o tom v zahradkari.
Venkovní ibišek, 9.5.2007
Vypestoval jsem jej ze semen bily s cervenym stredem soused ma fialovy .c
Pohanka - pěstování pro nať - poraďte, prosím, 9.5.2007
Pohanka se pestuje na valassku tak by mela byt uz asi naseta mozna by rostla i kupovana neloupana nebo jestli mate oryginalni baleni semen tam by mel byt navod.Jinak knihu pestovani kulturnich rostlin.
Neodstraňujte mech, 9.5.2007
Zelenou skalici nebo modrou ale ta nesmi na travu a zelene casti stromu.
Krtek a mulčovací textilie, 9.5.2007
Mulcovaci textilii spise nadzvedne udela hromadku podni a budou tam boule aby ji protrhl by musel myti vetsi silu kdyz mu to nepude zvednout tak prestane . n
Prosím o radu. Je to kiwi a jaké?, 9.5.2007
Divy jano tomu rikaji obsahuje nejakou drogu v techto pichlavych mechyrcich jsou semena kropenata s tech vyrostou nove rostliny napret vypadaji jako dyne a pak maji listy trojcipe asi jako okurky .chto
Poraďte mi prosím někdo ohledně wistarie, 9.5.2007
To je namrzla ale znovu obroste to zvadle uschne kdyz je od korene zdrevnatela tak z toho obroste znovu je treba zakryvat kdyz hlasi mrazi?
Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem, 9.5.2007
kdoulovce maji vetsi shluky kvetu cervenych ruzovych i bilych,kdoulon ma kvety samostatne na konci jednoletych vyhonu a postranach na kratkych trnech .    v
Sazenice okurek salátovek, 6.5.2007
Na spodek radsi cernou a bilou na zakryti ve foliovniku je v noci hnedle jako venku.
je uz cas vysadit rajcata-papriky-okurky ven?, 6.5.2007
Prerostla rajcata vysadite sikmo do zemne spodni listy odtrhnout aspon se kvetenstvy dostane blize k zemi.Jeste zitra ma byt rano chladno a pak uz by to melo byt dobre jinak by se musely zakryvat papriky chladem prestanou rust a okurky jsou take... celý příspěvek >
Roubovaná okurka, 6.5.2007
Roubovana okurka nemusi byt opilena roste i bez opileni bocni vyhony zastipuji za prvnim listem a kdyz plod naroste a uriznu jej tak uriznu i list tim podporim rust maleho vyhonku na kterem je pak zase okurka a tak pokracuji za kazdym listem hlavni... celý příspěvek >
Kadeřavost, co s ní?, 6.5.2007
Take jsem strikal na zimu po opadu listi a na jare tesne pret kvetem a byla trochu kaderavost na konci vyhonu to jsem ostrihal a je zatim cista skratil jsem vsechny jednolete vyhony o tretinu na listovy pupen par plodu tam po mrazech zbylo cekal jsem... celý příspěvek >
škumpa, 6.5.2007
Jestli sousedi maji lepsi urcite jim tam vyrustaji korenove vymlasky tak at vam daji nejakou rostlinu a mate to. Vetsinou skumpa hodne odnozuje tak se necha snadno mnozitje to plevel.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika