Příspěvky uživatele - Pavel_CZ

Podnože od dodavatele z VŠÚO s.r.o. Holovousy, 21.2.2016
Ja mam z Holovous taky podnoze, vypadaji podobne. Bohuzel nejsem zadny expert v oboru, takze se neminim pridavat k ani jedne strane. Muze to ale pomoct v budoucnu dalsim zajemcum, takze v prubehu pristich dvou dnu sem dam par fotek. Ceny byly... celý příspěvek >
Honeycrisp, 18.2.2016
Je to jablko z Minnesoty, tak nevidim duvod, proc by tu nemelo jit. A jak tu nekdo psal, je to odruda starsiho data, ale v Evrope se z toho udelala klubova odruda a je chranena az do roku 2031. Pro Evropsky trh se prodava pod jmenem... celý příspěvek >
Odrůdy Pinkcot®, 18.2.2016
Pinkcot je cizosprasna a nektarinkou/broskvoni to bohuzel nepujde
Nejchutnější odrůdy meruněk, 10.2.2016
Nedavno jsem se bavil s jednim Madarem a hodne si chvalil Farhial (tusim 10dni po Farbaly). Taky vzpominal, ze v Madarsku slechti odrudu pozdejsi, nez Farclo. Pro me to bylo zajimave hlavne proto, ze se tam necim takovym zabyvaji, tzn. musi tam... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 10.2.2016 Obsahuje fotku
Tady mate dozravani, VP je jako "Ungarische Beste". Farbaly si najdete na netu. Myslim, ze ji mel Drozdin, ale taky Kohaplant. Tech obchodu bude vic
Nejchutnější odrůdy meruněk, 9.2.2016
Jeste si urcite nechejte misto na superranne a superpozdni. Zatim u nas nejsou moc v prodeji, ale v budoucnu urcite budou. Ranejsi nez Aurora treba Maya Cot, Wonder Cot, nebo Pricia A hlavne ty pozdni, ktere dozravaji az do rijna (myslim, ze... celý příspěvek >
Sáčkování, 27.1.2016
O jablonich nevim, ale broskve se sackuji. Treba premiove broskve Calanda ve Spanelsku (jsou myslim 3 a lisi se casem dozravani) se bali do nepruhlednych sacku. Kdyz se podivate na jejich stranku, tak obrazek je hned nahore
Řez meruňky, 20.1.2016
Kdyz jsem videl tu fotku, tak jsem presne cekal, ze se diskuze zvrtne timto smerem :) A jinak souhlas, je to cele o domluve/toleranci. Ja mam hned vedle plotu orech a sousedum to tez nevadi (kdyby jim to vadilo, tak tam neni), aspon maji dneska... celý příspěvek >
Uchovani roubu v lednicce, 19.1.2016
Soused to resi tak, ze k boude na zahrade zakopal ze severni strany novodurovou trubku - hloubka ~70cm. Rouby tam nahaze a zakryje sutrem. Myslim, ze lednicka bude lepsi v pripade, ze mate rouby jak paratka. Nevim, vyzkousim oboji a uvidime.
Uchovani roubu v lednicce, 18.1.2016
Diky vsem za odpovedi. Mythos na ty zasazene rouby vyzkousim, to bude asi cesta. Loni jsem s tim problem nemel (akorat u tresne a to uz po vice nez dvou mesicich), ale je pravda, ze teplota byla 4 stupne. Jak se zda, i stupen navic hraje... celý příspěvek >
Uchovani roubu v lednicce, 18.1.2016
Jeste doplnim, ze plisen se objevila zatim na roubech merunky a rasi jen japonska slivon
Uchovani roubu v lednicce, 18.1.2016
Pred Vanocema jsem dostal nejake rouby a vcera, kdy jsem je kontroloval, tak jsem si vsiml, ze nektere jsou trochu narasene a na nekolika z nich se objevila plisen. Loni se pritom nic takoveho nestalo. Lednicka byla nastavena na 5 stupnu, tak jsem... celý příspěvek >
Roubovani jabloni, 16.1.2016
Kdyz tu pisete o prevozu roubu, tak jsem si vzpomnel na jednu starou odrudu hrusne "Worcester black pear". O teto hrusni se traduje, ze ji do Anglie privezli Rimane. Tim, nechci rict, ze ji privezli az z Italie, ale urcite se rouby vozily na velke... celý příspěvek >
Merunka Goldstrike, Robada, nebo Farbaly, 5.1.2016
Tak pozde u nas asi jen Fardao, nebo Farclo. Je dobre vedet, ze u nas dozraji (myslim, ze tu nekdo psal, ze u nas ne) Apricot FARDAO Apricot FARCLO V Americe maji taky odrudy, ktere dozravaji obdobne pozdne.  Earli-Autumn... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 21.12.2015
Bergeval jsem si tez poridil, tak pristi rok cekam kostovacku. Chvali ho i Schreiber ve svych "merunkach pristi generace", coz si myslim, ze mezi tou spostou merunek co nabizi, je urcite pocta (zadnou jinou nejmenuje konkretne). Zminka je nekde... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika