Příspěvky uživatele - Pavel_CZ

Soumrak pěstování meruněk z Escande?, 4.1.2017
Jeste par poznatku. Teploty pod 7stupnu (chill hours) se nepocitaji jen v Kalifornii, ale ve vsech teplych krajinach. Pro ne je to dulezity udaj, protoze co z odrudy, ktera tam nikdy nezaplodi (maji i stranky, kde se napise PSC a vyjede vam kolik... celý příspěvek >
Červené marhulky, 20.12.2016
Pricia jde hodne na odbyt, takze je vetsinou vkoupena uz na podzim (co se vykoupi na podzim samozrejme neni k dispozici na jare). Proto doporucuju si 1ks Pricie u Schreibera rezervovat. Ma tam taky Rubistu, Delice Cot, Maya cot a jine speky. U... celý příspěvek >
Očko, nebo roub, 3.11.2016
S tim roubovanim u amateru to neni pravda. Co vim, tak v USA a jinych zemich se taky hodne roubuje. Tady mate treba video z Holandska
Honeycrisp, 28.10.2016
Prominte, ale to opravdu nevim. Nejlip udelate, kdyz ho koupite od skolkare, kteremu verite. S internetem se to odhalovani zamen/nepravych odrud stava lehcim, staci porovnat obrazky, pripadne zkontrolovat dobu zrani. Mel by dozravat chvilku po Gale... celý příspěvek >
Najkrajšie jablko 2016, 21.10.2016
Taky gratuluju a smekam! Z tech par omezenych komentaru si nic nedelejte, tomu se v anonymni dzungli internetu nevyhnete.
Sázení stromů v zimě?, 30.9.2016
Shodou okolnosti jsem v lednu sazel asi 10 stromu, ktere mne prisly z Italie kde vyoravali kvuli teplemu pocasi prave az po novem roce. Kdyz prisly, tak byla zem zmrzla, tak jsem v Bauhausu koupil 2 kalfasy na maltu a 3 pytle substratu (taky zmrzly a... celý příspěvek >
Topfive, 28.8.2016
Milane ta tvoje Topfive je parada, jenom se po ni zaprasilo. Na podzim kupuju
Falešný Dapple Dandy, 8.8.2016
Takto nejak Dapple Dandy opravdu vypada, ale jeste nezraly. U nas by mel dozravat nekdy na konci srpna a v pulce zari (kdy uz je prezraly) by mela byt duzina syte cervena, tak to aspon psal znamy z Holandska, ktery ho ma uz asi 6 let. Gratuluju k... celý příspěvek >
Prosim o identifikaci mirabelky, 26.7.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem se tam dostal bohuzel az dnes, foto prikladam. Mirabelek je na strome uz par, zbytek na zemi. Jinak jsem znovu kostoval samotnou slupku a kysela je (i kdyz mnohem min, nez u myrobalanu), takze je dost mozne, ze to bude mirabelka ranna, jak... celý příspěvek >
Prosim o identifikaci mirabelky, 22.7.2016
Dobre, zitra nafotim. Ty stromy tam jsou 2 nebo 3 u sebe, plody 8-12g.
Prosim o identifikaci mirabelky, 22.7.2016 Obsahuje fotku
Dneska jsem u v miste, kde kdysi staval sad, narazil na zajimavou mirabelku.  Pri uplne zralosti je odlucitelna od pecky a ma cervenofialove licko (vetsina je ale zluta). Plody ze stromu pri ohnuti vetve padaly a slupka nebyla kysela. Napada... celý příspěvek >
Broskvoň Stark red Gold, 18.6.2016
Kdyz chce laik broskvon a vybere si "broskvon Stark Red Gold", tak asi nebude nadseny. Koncove zakazniky nejake taxonomicke deleni asi tezko zajima. Kdyz to prezenu, tak joko bych si kupoval mispuli a dostal lokvat (obe dve jsou prece u nas nazyvane... celý příspěvek >
Broskvoň Stark red Gold, 16.6.2016
Hlavne pozor na zameny. Red Gold nektarinka by mela mit miskovite kvety, ale u nas se prodava i verze se zvonkovityma. Jestli uz v popisu vidite "broskvon" tak bych od toho dal ruce pryc
Jablka v červnu, 11.6.2016
Ja zadne jablka z Norska a Sibire bohuzel neznam, tak muzu komentovat jen ty druhe. Z Kanady pochazi opevovana Ambrosia, ktera je pry asi potomek Camea. U nas se koupit neda, Milan psal, ze ho obcas prodavaji na Slovensku v Lidlu, ja na nej zatim... celý příspěvek >
Jablka v červnu, 11.6.2016
Braeburn mam taky moc rad a zena snad jeste vic. Co vim, tak se pouziva hodne na krizeni a prej je dost nachylny na nemoci. Cameo se da koupit obcas v Albertu, pisou tam dokonce puvod CR. Co se tyce chuti, tak z vyse jmenovanych uprednostnuju... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika