Příspěvky uživatele - Pavel_CZ

Bravo-Black Apple, 9.4.2016
Podobnou barvu ma i stara odruda Arkansas Black. Nevim, jestli se da koupit u nas, ale v Polsku ho meli.
Bravo-Black Apple, 8.4.2016
Ja o nem cetl tez. Psali, ze ho slechtili 20 let a ze by melo by lepsi nez Cripps Pink (Pink Lady) a Cripps Red (Sundowner). Vzhledem k tomu, jaka je to novinka a ze i starsi odruda jako Pink Lady je u nas porad novinka, tak o chuti muzeme pristich... celý příspěvek >
Elegant Lady, 7.4.2016
Neni zac, jeste jsem zapomnel zminit, ze pri osobnim nakupu jsou ceny o 10-20% nizsi, nez online. Pracuji tam sami Cesi, takze domluva je taky ok (i kdyz neumite nemecky/anglicky)
Elegant Lady, 4.4.2016
Zuzko, nejsem si 100% jisty, ale jak Klivia, tak Iveta myslim nabizi vypestky Schreibera z Rakouska, tak bych se poohledl primo u zdroje (staci zadat do google "schreiber baum"). Schreiber posila i do Cech, nebo pokud jste z Moravy si tam muzete... celý příspěvek >
Elegant Lady, 4.4.2016
Je to tak, v Italii zacina prodej v lednu, tak toto budou uz jen neprodane zbytky. 
Elegant Lady, 3.4.2016
Taky uz jsem s nakupy u nas kvuli tomuto skoncil. Od podzimu jsem z asi 30 stromu u nas koupil jen 3 (vsechny u znameho skolkare).  Nakupoval jsem v Rakousku (drazsi) a Italii a obzvlast nakup v Italii vysel velice dobre, srovnatelne s... celý příspěvek >
Soumrak pěstování meruněk z Escande?, 27.3.2016
Cau Petre, ja jsem na ne taky zatim chvalu moc nevidel. Jak tu pises, co se ve Francii pestuje, tak jsem si vzpomnel na peknou francouzskou stranku, je tam i pdf, kde je to procentualne rozdelene.
Emerald Gold, 17.3.2016
Vypada to, ze jde skutecne jenom o fantazii prodejce. Zadna Emerald gold merunka opravdu neexistuje (aspon podle Google a Community plant variety office).
Pink Lady, 14.3.2016
Asi myslel September Wonder, nebo Beni Shogun, ty dozravaji o mesic driv na konci zari. Verim, ze ve Francii o tyden driv, mozna jeste "v lete" :)
Ice peach, 9.3.2016
Tato se prodava ve Spanelsku, existuje Ice peach Gelo 1 - Gelo 4, ktere se lisi dobou zrani. Pro domaci pestitele byla uvolnena myslim jen Gelo 1. Tech bilych broskvi je vic (hlavne v Asii). Ice peach vznikl snad krizenim... celý příspěvek >
Podnož Rakoniewická, 8.3.2016
BSB-1 mne v jilovite pude roste velice dobre patym rokem, zadny problem jsem nezaznamenal. O Rakoniewicke bohuzel nic nevim, jen co se o ni pise. Rakoniewická - broskvový semenáč nalezený v Polsku, velmi odolný kadeřavosti.roste poněkud... celý příspěvek >
Talianska slivka, 5.3.2016
Mozna by mohlo jit o jednu z techto pozdnich slivoni October Sun, a nebo Autumn Giant. Obe dve maji zlutou duzinu, ktera je odlucitelna od pecky a jsou velice pozdni (u nas by mely dozravat v rijnu chvilku po odrude Tophit October... celý příspěvek >
Talianska slivka, 5.3.2016
Nazdar Milane, diky za zpravy. Tezko rict, co to je zac. Mas tam napsane Najdena, ale podle Google je Najdena nejaky skory myrobalan. Taky by me zajimalo, co je to zac, ta trvanlivost, to je neco. Naidena Accession: Naidena
Zvlaštny križenec, 3.3.2016
Milane, vsak Schweizerhose/Humbug mas na zahrade, jsem ji tam videl. Uz tam toho mas tolik, ze ani nevis haha. Ta cervena pruhovana bude nejaka cervena Williams, kterou oblepili papirem, aby se vybarvila jen castecne
Podnože od dodavatele z VŠÚO s.r.o. Holovousy, 21.2.2016
Jestli v Petrove u Straznice, tak tam jsem zrovna dneska byl za rodinou. Fotky zkusim dodat zitra. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika