Příspěvky uživatele - Pavel_CZ

Narašené rouby, 11.4.2017
Roubujte a niceho se nebojte... obzvlast u jabloni, tam to chyta samo
Farclo, 4.4.2017
Muzu se hosta zeptat, v jake oblasti je vyfocene Farclo pestovane? Moc zrale teda nevypada. Ja ho letos zasadil 16km jizne od Brna, tak jestli to ma vubec u nas cenu. Z podnejsich meruni mam jeste Farely, Farbaly a Farhial, ktere by u nas mely dozrat... celý příspěvek >
Tmavé skvrny na větvičkách, 28.3.2017
Sucha skvrnitost +1
Roubovani v zime, 16.3.2017
Japonska slivon roubovana pred Vanoci je vicemene K.O. Testoval jsem jeste jednu, co jsem ockoval nekdy v kvetnu a ta ma dva 40cm vyhony, ktere ale v pokojove teplote nedrevnati. Jsem zvedavy, co s ni udela venkovni slunko a vykyvy teplot az ji... celý příspěvek >
Praha - západ sháním carmen a sunburst, 16.3.2017
Starkl ten samy pripad, ale stromek se ujal. Posilaji stromky v krabici, coz se mne libi (narozdil od jinych co bali stromky do pytlu) Se Zazvorkou mam zkusenosti dobre, stromku jsem tam kupoval minimalne 10 + hromadu malin, ostruzin, zimolezu,... celý příspěvek >
Slivoňové podnože z meristému - kde nakoupit, 24.2.2017
Jo, "pitvaji" to tam se skalpelem a pinzetou. Rostlinky byly male v sadbovacich, videl jsem zrovna Colt. Jinak sortiment by se mel shodovat s tim, co ma na strankach Battistini sekce "rootstocks". U nas uz asi nic podobneho nenajdete
Slivoňové podnože z meristému - kde nakoupit, 24.2.2017
Akorat tam nekoupite hotove podnoze, jen tam mnozi a posilaji do Italie. Maximalne se muzete zkusit pres p. Krizana domluvit na nejake dodavce z Battistini v Cesene (IT). Standartne to nedelaji, ale mozna by to ve vetsim mnozstvi proslo.
Nové odolné marhulky na PPV, 17.2.2017
Nazdar Peto, jo majova kotka by nebyla spatna, ale co teprve takova kokotka? Milane tys o ni neslysel? To bude v nasi kotline urcite trhak!
Roubovani v zime, 5.2.2017
Diky za hodnotne prispevky. Jsem rad, ze se tady najdou i experimentatori. Tak moje sliva z jizni polokoule od dob co jsem tu psal nevyrostla ani o pid, ale drzi se (i kdyz listy jsou pokroucene) pro stale teplote 22-25stupnu. Zelena ryngle... celý příspěvek >
Opál, 5.2.2017
Ja Opal koupil v Kurimi (ti berou z Fytos) a pak jeste jeden ze Zazvorky, ti to maji asi primo od zdroje. Jinak v Americe je Opal strasne vychvalovany a troufam si rict, ze je v prvni trojce oblibenosti supermarketovych jablek. Prava ma snad... celý příspěvek >
Nové odolné marhulky na PPV, 30.1.2017
Ja si Pricii poridil ted na podzim, krome rannosti ma taky krasnou rudou barvu. Jestli uz ale mate Tsunami, tak bych se na ni taky vykvakl. Mozna by stalo za to zvazit Maya Cot, ta dozrava snad jeste tyden pred Pricii a Schreiber ji ma tez nove v... celý příspěvek >
Roubovani v zime, 30.1.2017
Diky za odpoved, ja dal roubovance do obyvaku ke vchodu na terasu, kde je nejvic svetlo, ale neni tam zase chladno. Kazdopadne chradnuti se prozatim zastavilo, tak jeste neni bitva prohrana. Pokud to bude pokracovat, tak kytka pujde do chladku.... celý příspěvek >
Roubovani v zime, 30.1.2017
V polovine prosince jsem dostal od znameho rouby japonske slivone z jizni polokoule. Vzhledem k pokrocilemu naraseni jsem se rozhodl rouby neskladovat do brezna, ale roubovat. Vzal jsem par podnozi zelene ryngle a nechal je trochu rozjet v teple... celý příspěvek >
Nové odolné marhulky na PPV, 30.1.2017
Ja na zahrade PPV zatim nemam a navic u nas ty odrudy zatim nejsou dostupne, tak tezko soudit, jake jsou kvality. Uvidime, jestli se tu bude dat casem neco sehnat
TreeGuard, 19.1.2017
Alternativa pro ekologicky zamerene fajnsmekry - Kokosový zakrývací kruh Cocodisk
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika