Příspěvky uživatele - Pavel_CZ

Shanim VVA-1 Krymsk, 30.11.2015
Chtel bych se zeptat, jestli nemate nekdo kontakt na prodejce teto podnoze. Zkouseli jsme to primo u zdroje v Holandsku, ale tam nas odkazali na Fytos a Fytos myslim neprodava nic pod 1000ks. Ja bych mel zajem o 20, max. 30 techto podnozi. Dekuju za... celý příspěvek >
Červenomasá broskev, 25.11.2015
Taky muzu Schreibera doporucit, i kdyz pri navsteve pusobil majitel trochu arogantne (mozna ze jen k Cechum, nevim). Na zpravy odpovidaji ten samy den, dokonce i o vikendu. Co se tyce vinohradnickych broskvi, tak u nas se prodavaji snad 2 druhy.... celý příspěvek >
Jak Vám chutná bluma z marketu?, 6.11.2015
Super, snad udelaji i nejakou odolnejsi verzi pro podejce melounu u silnice
Třešeň Carmen Gisela V, 10.10.2015
Baum u. Rebschule Schreiber KG
Třešeň Carmen Gisela V, 10.10.2015
U Schreibera na Gisele 5 je rannych dost, akorat ceny za tresne kolem 18eur. Ja tam ted na podzim jedu pro Earlise, ktera by mela byt kvalita. Posilaji i do Cech a na emaily odpovidaji ten samy den, dokonce o vikendu :) Maji i peknou tabulku... celý příspěvek >
Obrie hrušky, 8.10.2015
Kdovi jak to chutna.
Cascade, 25.9.2015
Slysel jsem na ni velkou chvalu, pochazi snad z Kanady. Par dni zpatky jsem koupil 2 kila, tak musim pockat az dozraje. Da se nekde koupit stromek?
Broskvoň O´Henry, 16.9.2015
Dneska jsem nahodou narazil na tabulku dozravani v jihozapadnim Michiganu. Leta tam budou +- stejna jako u nas a zlimy urcite drsnejsi. Zaujalo me, ze tam maji O Henry + jeste par dalsich odrud, ktere dozravaji pozdejc, takze jsem presvedceny, ze... celý příspěvek >
Ohenry, Guglielmina, Fairtime - velmi pozdni broskvone, 2.9.2015
Diky za informace, ja uz mam Cresthaven skoro snezeny. Hodne me to zajima, protoze jsem tu na foru zatim zadne informace nenasel a zrovna Fairtime a O'Henry chci na podzim koupit. Nekde jsem slysel, ze by v nasich podminkach mely vsechny dozrat.... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 31.8.2015
Bavime se o tom, jak zahradnictvi podvadi a vy mne date jako zdroj dalsi zahradnictvi. Kdyz se podivate na stranky davewilson.com, coz je vyhradni zastupce Zaigera v USA (velkoobchod od kterych stromky kupuji ostatni skolky, ktere prepordavaji... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 31.8.2015
Ja ve Straznici kupoval tresen Lapins, ktera dozravala tesne po Burlatu :( Cresthaven je ale v poradku. V Ostrohu jsem dopadl podobne. Santa Rosa byla mala o trochu vetsi nez myrobalany, cervenomasa a dozravala o 14 dni driv nez mela. Dapple... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 24.8.2015
Peter: Dapple Dandy maji i v kohaplantu v Bojnici, kdybyste chtel jeste experimentovat. V CR je to zabite
Daple dandy pěstování, 11.8.2015
Chlapi, to nepozna asi nikdo, klidne to muze byt nejaky semenac z dilny nejakeho Polaka Ja ho mel taky, ale uz je venku. Nechutnal spatne, ale slupka byla fakt celkem kysela, co si pamatuju. Jen by me zajimalo, jestli Ostroh ten nazev "Daple... celý příspěvek >
Meruňka Puget Gold, 2.8.2015
Zrovna dneska jsem videl fotku Puget Gold, tady je (treti prispevek od konce), tak muzete porovnat. Doba zrani by souhlasila a vypada i dost podobne, tak by ta vase mohla byt prava :)
Třešeň Sweet Early, 15.7.2015
Zajimal jsem se o ni, ale nakonec neporidil. Dozrava jen asi o den dva pred Burlatem a pry ma dost problem s plodnosti. Potvrdil mne to i znamy, ktery o ni mluvil jako o ne moc dobre odrude. Nasel jsem i srovnani hodne odrud tresni a tam s plodnosti... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika