Příspěvky uživatele - Pavel_CZ

Černá housenka, 4.9.2017
Prosim o identifikaci. Na zahrade mam naroubovano asi 50 stromku a asi pred mesicem se mne na tresni zacala objevovat mala, cerna housenka max 1cm douha, slizka a bez stetin (vypada trochu jako mala pijavice). Vyzira listy, takze je cast vzdycky... celý příspěvek >
Harlayne, 16.8.2017
To Farely, Farbaly a Farhial z Drozdina je na myrobalanu. 2 roky zpatky jsem se na ne p. Prazaka ptal a tohle byla jeho odpoved.
Fuji, 26.7.2017
Taky mam Kuki Fubrax ze Sudtirol druhym rokem. Urodu cekam pristi rok (roste jako blazen i na M9). Jeste mam skore Beni Shogun (letos bude asi prvnich 15 jablek) a September Wonder, ale to jen naroubovane. V Rakousku se da koupit jeste Zhen Aztec,... celý příspěvek >
Výsledky roubování 2017 - horké jaro, 24.6.2017
Pro me byl tento rok velice spatny. Slivone, jablone tak na 90%, tresne 100%, merune 50%. Co byla absolutni katastrofa byly broskve. Zatimco loni jsem mel asi 80% uspesnost, tak letos se z 25 podnozi ujaly 4, a to jeste 3 byly mandlone. Rouboval jsem... celý příspěvek >
Mráz, 24.4.2017
Tak uz je to tu zase, dalsi vlna od +- 27.4-1.5. V Alpach ma napadnout hromada snehu, na jihu ve stredozemi poradne deste a u nas sance mrazu. Ja uz mam po patku sklizeno, snad se to vyhne aspon ostatnim, co to prestali. Pocasi v Evrope zacina... celý příspěvek >
Mráz, 22.4.2017
Nory uz taky nepouzivam. Tolikrat se mne stalo, ze se sekli, ze uz na tu stranku chodim jen na dlouhodobe mesicni statistiky. Osvedcil se mne taky weather.com a jeho predpovedi. Mozna je berou od CHMI, ale jsou docela presne, daleko lepsi, nez... celý příspěvek >
Mráz, 20.4.2017
16km na jih od Brna momentalne 2.2, jasno a vicemene bezvetri. Predpoved je -1, ale vidim to na -3.
Výsadba třešní a mráz, 20.4.2017
No az prijdou tak zkontrolujte, jak moc jsou narasene a kdyztak je radsi nechejte docasne v kvetinaci a kdyz bude -8 tak sup s nima do garaze. Mne prisly v breznu prostokorenne broskve z jihu Evropy a uz mely kvety, i presto prezily.
Rouby vs. sníh / mráz, 19.4.2017
Jestli to mate roubovane na podnozi v kvetinacich tak urcite schovat, jinak vam pupeny vymrznou. Loni pri tech dubnovych mrazech mne takto vymrzlo par meruni pri asi -5. Znamemu pri -8 zmrzlo kolem 30 meruni a prezila jedina, letos musel vsechno... celý příspěvek >
Mráz, 16.4.2017
Uz se objevil i model, ktery pocita s tim, ze dalsi studena fronta by mela prijit kolem nedele a mohla by se udrzet az do konce dubna.  Predpoved vychazi z http://www.tropicaltidbits.com v kterem se ale neorientuju, takze proto jen... celý příspěvek >
Mráz, 15.4.2017
Takto loni chranili Francouzi pred mrazem svoje vinice.
Mráz, 15.4.2017
Cenek vedel moc dobre, pocitejte ze v cele CR bude pod nulou, i -5, hlavne utery a streda, ale mrazy jsou pravdepodobne po-ct, mozna i patek
Mráz, 13.4.2017
Ted jsem se dival na model a neco prijde, no uvidime, jak to bude spatne. Jestli mate FB tak je dobry "Severe Weather Europe". Vylozene tam pisou, ze zemedelstvi bude v ohrozeni.
Mráz, 13.4.2017
Vsiml jsem si toho pred par dny (pristi utery a streda), ale tak dopredu jsou predpovedi uplne k nicemu. Je to tak 10 dni, co taky predpovidali 0 a nic se nestalo. Zatim nema cenu panikarit.
Narašené rouby, 11.4.2017
Ja mam dobre zkusenosti i s roubovanim narasenych tresni, ale roub obalim parafilmem, a to dela velky rozdil. Kdyz je teplota v lednicce nastavena na 2 stupne, tak je to v pohode. Kdyz takto mate lednicku ale 5 mesicu, tak vas zena asi nepochvali... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika