Příspěvky uživatele - ivan z okénka

Rajčata 2018, 5.3.2018
Prosím vás, máte někdo zkušenosti s "rozinkovými rajčaty" (http://www.tomaten-welt.de/)? 
Vilma, Venus, Aztek, 27.2.2018
Viděl jsem krásné "závěsy" v truhlících i z těch botanických, ale nezkoušel jsem je tak pěstovat.
Vilma, Venus, Aztek, 27.2.2018
Ještě k těm rajčatům. Mě moc nechutnají ani ty ostatní - keříčky či převislé z balkonu. Tyčkové odrůdy, které pěstuji také v nádobách, nebo ve volné půdě, mi chutnají víc.  
Vilma, Venus, Aztek, 27.2.2018
Ti Tomové jsou velcí plodiči a hodně nároční na živiny. Vedle keříčkových byly při hnojení stačícím ostatním na pěknou barvu a výkon pořád světlé, samostatně vysazené (když dostávaly zhruba 2x tolik než petunky) měly barvu a násadu mnohem lepší.... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 16.2.2018
Ohledně těch starých kmenotvorných by mohl mít něco Pešek z Bojkovic (to je blíže k Slovensku, nebo Zdeněk Buzek Z Hlasiva, ale bude to na podnoži vhodné spíše do sadu pana doktora než do malé zahrádky. Ohledně zimovzdornosti Golden vydržel to co... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 14.2.2018
Podle pana Šimka z Pačejova nejméně pihovitosti má Admirál na podnoži J-TE-H. Jestli se usadí a nebude ve vyšším věku tolik trpět, bude to nejen tvarem solidní náhrada Idaredu.
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 14.2.2018
V německy mluvících státech je hodně vysoko v komerčních sadech Topaz, rouby se šíří Admirál, střížovické šlechtění pod číslem 38-38. Na příležitost čeká i Lucy, v Nizozemí koupili licenci a pěstuje jako drobnější "svačinové" - odrůda Manhatan - také... celý příspěvek >
Angrest - roubování, 14.2.2018 Obsahuje fotku
Slovně jsem to nevysvětlil dostatečně (tenký roub by měl...), tak to naznačím obrázkem, sice ne s angreštem, ale pro názornost to stačí.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 7.2.2018
Milane, jak tu sterilizaci děláte? Já už teď spoléhám na houby (2 týdny před výsevy), nebo na Previcur. Ale když jsem sterilizoval substrát na výsevy některých vzácných a citlivých semen, nebo když jsme dělali srovnávací pokusy těch chytrých hub,... celý příspěvek >
Výsev kedlubny, 6.2.2018
u kedluben nejde v tomto ohledu o mrazuodolnost, ale o to, že projdou jarovizačním stádiem a spíše než do tvorby kedlubny se tlačí do květu.
Řez révy vinné na hlavu, 6.2.2018 Obsahuje fotku
Musíte si zjistit, jak ty odrůdy plodí. Odrůdy na hlavu pěstují naturisti, např. Ing. Richard Stávek, vinař, propagátor výroby autentických vín, člen vinařského spolku AUTENTISTA MORAVIA MAGNA, co vím, sázel Sevar a Rubinet. Kus mají vysazeno na... celý příspěvek >
Angrest - roubování, 5.2.2018
Krátké rouby nevadí, spíše jde o jejich sílu. Angrešt má tvrdé dřevo, s tenkými se pracuje hůř (pokud máte šikovné ruce a cvyk, nebude to vadit),  Na roubování potřebujete 3-4 očkové rouby, u neřezaných angreštů jsou na přírůstcích dost často... celý příspěvek >
Začátečník - rajčata, 2.2.2018
I v tom Jiffy se musí výsevy přihnojovat, stejně jako v perlitu, ale svádí to do rašeliny nehnojit.
Začátečník - rajčata, 2.2.2018
Pro Milan HP - stejně klíčí a ze začátku rostou stejně tyčkové, tak keříkové, balkonové odrůdy. Teprve s vyspíváním se mění jejich potřeby.
Začátečník - rajčata, 1.2.2018
Jsou v Jiffy vůbec nějaké živiny? Není to jen hladová odkyselená rašelina?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika