Příspěvky uživatele - 191.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Divné bodky na výhonkoch révy, 25.2.2011
Jo jo, to je normální. Venkovní réva to má taky. Budou to nějaké výpotky, či co.
Letošní boj se strupovitostí, 25.2.2011
Karmína má mastnou slupku, ale stejně vadne. Prakticky je už po ní. Chuťově mě moc neoslovila. Ale je velmi plodná, takže na mošt a do štrůdlu se hodí. Likvidovat ji nebudu. Nejlepší byla na vánoce.
Jak sít kukuřici, 25.2.2011
Tak asi týden, záleží na teplotě a vlhkosti. Já ji vysévám, když kvetou třešně.
Linda F1, 24.2.2011
Jasně, to chápu, ale oni přidávají semena opylovače k semenům Lindy do jednoho pytlíku. Proto ten MIX. Linda F1 MIX.
Linda F1, 24.2.2011
Opylovač je hmyz? Já myslel, že to je okurka se samčími květy...
Poradí někdo co je to za rostlinu/plevel?, 24.2.2011
Já jsem si ho pořídil asi před 30 lety, kdy jsme měli zahradu zamořenou hryzcem. A ti hryzci skutečně časem zmizeli. Myslím, že spíš sami zdegenerovali a vymřeli /do zahrad se nedá zvenčí dostat - silnice a rodinné domky/. Je to rostlina, která se... celý příspěvek >
Linda F1, 24.2.2011
No teda našel jsem si to na internetu a fakt je v pytlíku i ten opylovač Linda F1 MIX. Ale jak se pozná???
Linda F1, 24.2.2011
To je nějaký blábol. Kvete jen samičími květy, nemá samčí... čili co květ, to plod. Samce nepotřebuje, vyvíjí se bez opylení.
Polievanie v zime, 23.2.2011
Nejvíc citlivé jsou stálezelenné rostliny a rostliny v nádobách. Záleží na kvalitě půdy /lehké - vysýchavé apod./.
Plevel u vzrostlých natí brambor, 23.2.2011
V příbalové informaci je uvedená z Vašich odrůd jako tolerantní k Sencoru postřikem na list jen Rosara. Samozřejmě se dají všechny odrůdy ošetřit před vzejitím.
Letošní boj se strupovitostí, 21.2.2011
Když se kouknete na Google, tak se tam v řadě článků uvádí jako karcinogen. Já jsem ho měl taky rád...
Jahodník Grandian F1, 19.2.2011
Mirku máte pravdu, Grandian byl takový tvrdý, křupavý..., vcelku nic moc. Ale měl jsem asi pět plodů.
Postřiky, 19.2.2011
Kupte si Pěstujeme révu vinnou od Viléma Krause v každém Hypersuper.
Musí se ošetřit postřikem i rezistentní odrůdy?, 19.2.2011
Rubigan asi už není...
Musí se ošetřit postřikem i rezistentní odrůdy?, 17.2.2011
Já to dělám tak, že při postřiku jabloní před květem a po odkvětu postříkám i angrešt a i rybízy. Používám kombinaci Discus nebo Zato + Reldan nebo Mospilan nebo Calypso a padlí ani mšice nemám.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika