Příspěvky uživatele - 191.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva? (rok 2011), 12.3.2011
Je to brzo, ale zjistil jsem, že réva už pláče. Konkrétně odrůdy Vroege vander Laan a Suručenský. Hradec Králové.
Jarní výsadba, 10.3.2011
Můžete, jak to stav půdy dovolí. Česnek co nejdříve, cibuli až koncem března, začátkem dubna, aby ještě nenamrzla.
Réva vinná, málo narostla, 9.3.2011
Já bych řezal na dvě očka, aby nebyl kmínek nastavovaný někde v polovině. Taky nebude dostatečně vyzrálý, pokud tak málo narostl. Na dvě očka, letorosty vyvazovat a vylamovat fazochy a nechat růst do výšky. Příští rok zapěstovat kmínek a druhý... celý příspěvek >
Rez na čapíky, 8.3.2011
To ne. Spodní voda je několik metrů hluboko, starou, zhruba šestimetrovou studnu máme suchou. Tak schválně letos uvidím, řezal jsem někdy kolem 20. února.
Rez na čapíky, 8.3.2011
Mně réva pláče pokaždé, i když řežu třeba už v lednu či únoru.
Náhrada za kuprikol, 8.3.2011
Do rajčat a okurek zkuste Ortivu, má asi nejlepší účinek a OL jen 3 dny. Brambory bych stříkal Acrobatem nebo Ridomilem. Samotný mancozeb /Dithane/, složka Acrobatu a Ridomilu, je málo účiný. Zrovna tak samotná měď /Kuprikol, Champion/ je už... celý příspěvek >
Likvidace akátu, 7.3.2011
Teď na jaře před mízou skácet a pařez zatřít Roudupem nebo Garlonem. Přírodně to není, ale nepoškodíte tím okolí a je to většinou 100%.
Houbomilka česneková, 7.3.2011
Já stříkat budu.Vloni jsem měl jen pár česneků a byly divné. Až bude pár dnů tepleji (kolem 10°C), tak ho stříknu Karatem nebo Reldanem. Stejně to je ale divné, široko daleko nikdo česnek nepěstuje a ta potvora asi skutečně u mě škodí. Nebo... celý příspěvek >
Odměřování ochraných přípravků, 6.3.2011
Dá se velmi velmi přibližně říci, že jeden mililitr sypkého přípravku je jeden gram. Já si vážím v práci, takže pohoda.
Loni zakoupený substrát, 5.3.2011
Já výsev zaleju Merpanen nebo Previcurem a vždy OK.
Číhání na jaro, 5.3.2011
Dnes poprvé večer zpívají kosi. HK.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 5.3.2011
Já počkám na ty lísky a angrešt.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 4.3.2011
Dnes jsem koukal na lísky na parkovišti u Baumaxu v Hradci Králové a jehnědy jsou už protáhlé a třaslavé, ale nepráší. Doma jsou angrešty před rozpukem - pokud nebude moc zima, tak za týden, deset dnů to bude na postřik akorát.
Sladký angrešt a rybíz pro děti, 3.3.2011
Je to pravda, ale já jsem jako malé robě zásadně pojídal angrešt nezralý.
Číhání na jaro, 3.3.2011
Já jsem dnes přišel z práce trochu dříve, tak jsem okopal a zalil jahody, prokypřil česnek hráběmi napříč řádků, jak doporučuje pan Kozák - už je vylezlý. Do malin jsem nasypal zbytek Casoronu G proti plevelům a ostříhal tavolníky a taky... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika