Příspěvky uživatele - 191.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování za kůru - je už čas?, 26.3.2011
Děkuji za vyčerpávající odpověď.
Sázení rajčat do skleníku v březnu - pokus, 26.3.2011
Já jsem rajčata teprve 25. 3. vyséval...
Roubování za kůru - je už čas?, 26.3.2011
Chtěl bych roubovat jabloň za kůru. Koukal jsem. že pupeny na podnoži už raší. Rouby mám nařezané od ledna a jsou zatím v klidu,  založené do země. Lze roubovat už v tuto dobu? Hradec Králové.
Jaký nejvhodnější postřik proti obaleči jablečnému?, 24.3.2011
Mrkněte na tuto adresu, zadá se tam nejbližší místo a breberka, která škodí - obaleč jablečný. Když se SET /suma efektivních teplot/ blíží ke stu, tak se provede postřik. V průměrných oblastech ČR je to 5. - 20. 6. /první generace/ a 25.7. - 5.8.... celý příspěvek >
Slivoň - postřik proti červivosti, 21.3.2011
Proti pilatce ihned po opadu květních plátků, proti druhé vlně obaleče švestkového kolem 13. 7, /pro Hradec Králové/. První vlna neškodí. Mospilan, Calypso.
Kdy postřik proti přezimujícim škůdcum, 18.3.2011
Koupil jsem si zase Deltastop CP, feromonový lapák na obaleče jablečného (podle počtu ulovených samců se stanoví termín postřiku). A tam se praví: Lapače přednostně vyvěste na stromy odrůd obzvlášť atraktivních pro obaleče jablečného (Oldenburgovo,... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 18.3.2011
Kdo nemá verandu jako Mirek, tak ať vysévá 25. 3.
Oddálení rašení meruněk, 17.3.2011
Voda, když mrzne, tak vydává skupenské teplo a květy skutečně nemusí zmrznout. Tady jde asi o ta krystalizační jádra a mikrokrystalky vody, které pak trhají pletiva. Květ samotný je tedy asi dost mrazuvzdorný. Těch bakterií je v korunách obrovské... celý příspěvek >
Oddálení rašení meruněk, 17.3.2011
Nemáte tak docela pravdu. Některé kovy /zinek, rtuť, měď, stříbro, zlato.../ mají biocidní účinek. Antimykotika používaná v humání medicíně mají často vedlejší účinek na bakterie a využívá se toho /clotrimazol se používá k léčbě akné/.
Jak udržet maliny bez plevele?, 17.3.2011
Mám ještě kilo...
Oddálení rašení meruněk, 16.3.2011
Ne, ne. Měď ničí bakterie, které by se množily v květech a sloužily jako krystalizační jádra pro tvorbu ledu, který, jak na tělíčkách bakteríí narůstají krystalky vody, trhá rostlinná pletiva.
Vylezl vám už česnek?, 15.3.2011
Já, když přijdu z práce, tak se jdu jím kochat...
Sekundární nechtěný postřik thůjí kuprikolem, 15.3.2011
Myslím, že se jim vůbec nic nestane. Kuprikol se používá na sypavku jehličnanů.
Neutralizace kyselých zoctovatělých výpalků, 12.3.2011
Určitě ano.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 12.3.2011
Dnes jsem provedl postřik Sulkou. Hradec Králové
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika