Příspěvky uživatele - 191.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik švestek - květu, 17.2.2011
Ještě bych dodal, že postřik slivoní proti pilatce zvýší mnohonásobně úrodu /vyzkoušeno v praxi/, až se lámou větve.
Hrášek ve skleníku, 14.2.2011
Pokud není škoda místa, tak bych to zkusil. Vysel bych ho už v první polovině března.
Česnek Therador, 12.2.2011
Včera jsem česnek pohnojil Cereritem. Pršelo, tak se hnojivo pěkně zasákne.
Klejotok broskve, 12.2.2011
Broskvoně klejotokem bohužel trpí. Chce to mít v záloze vysazený nový stromek. Přiměřeně hnojit /Cererit a jednou za tři roky povápnit např. dolomitický vápenec/. Asi záleží i na odrůdě, některé budou náchylnější.
Jinan dvoulaločný a houbová choroba, 10.2.2011
To je snad proti zdravému rozumu.
Přeroubování starších stromů, 9.2.2011
Dobrý večer, chci zachovat své Idaredy naroubováním za kůru /nemám v tom žádnou praxi, považuji to za jednoduchý způsob/ na starší neznámou odrůdu cca 20 let a Bohemii Gold cca 5 let. Rouby mám nařezané začátkem ledna a založené v zemi. Kdy můžu... celý příspěvek >
Poradte okurku, 9.2.2011
Podívejte se v obchodě na sáček, co tam bude napsané. Dobré je, když tam je uvedeno: Pro polní pěstování, hybrid F1, geneticky nehořké, tolerantní k plísni... Nemusí to být nutně salátovka, z nakládaček je taky dobrý salát. Vysévat stačí doma... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 7.2.2011
Jo jo, je to v příbalové informaci.
Štěpařský vosk ztuhl, 7.2.2011
Rozehřát jde, ale opatrně, v mikrovlnce.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 7.2.2011
To s tím angreštem, to je dobrá pomůcky. Ještě jsem to neslyšel. Letos zkusím jarní postřik Ortiva nebo Zato. Není pro ně pro toto schválená indikace, ale někde v zahraničí se strobiluriny /obecně/ v broskvoních používají. Zkusím to na malém... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 7.2.2011
Dá se říci, že skoro každá, nebo spíš každá dostane kadeřavost. Samozřejmě stříkat nemusíte, ale pak nebudete mít kloudnou úrodu a veškerá práce se stromkem přijde vniveč. To by mě štvalo. A dokonce i když se stříká a nestrefíte se do termínu, tak to... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 6.2.2011
Po zkušenostech je Sulka /a taky Dithane/ málo účinná. Po zkušenostech je nejlepší v době vegetačního klidu Champion nebo Kuprikol a při nalévání pupenů Syllit.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 5.2.2011
Já jsem stříkal Championem v listopadu, další postřik provedu, až budou prášit lísky.
Okurky nakládačky, 5.2.2011
Stejně se už těším na kloudnou domácí okurku, ať nakládačku nebo salátovku. Včera jsem koupil v Penny salátovku a bylo nám z ní šoufl.
Divná choroba jablek, 2.2.2011
Může to být skvrnitost způsobená nedostatkem vápníku a bóru, ale to je jen odhad.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika