Příspěvky uživatele - 191.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Psí exkrementy do kompostu, 10.4.2011
Asi z důvodu hygienických, mohou obsahovat vajíčka červů /to je běžná situace/. Já dávám do pytlíku a do popelnice.
Čačanská slivoň, 8.4.2011
Já stříkám cca 15. 7. Obecně se stříká ve druhé třetině července. Je-li teplo, tak trošku dříve a naopak. Hradec Králové.
Roundup, 7.4.2011
Nepoškodí, ale pozor na kořenové výmladky, pokud jsou, mohl byste poškodit celou rostlinu.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 7.4.2011
V Hradci Králové se mi vyvíjí růžové poupě na Idaredech /na ostatních zatím je jen myší ouško až zelené poupě/. Stříkal jsem nedávno, vyčkám vývinu "řádného" růžového poupěte.
Monilióza, 7.4.2011
Já bych to postříkal znovu a po odkvětu zase.
Česnek Therador, 6.4.2011
Tak můj francouzský Therador nic moc. 10 % rostlin odumírá. Není nad český česnek. Firma pana Kozáka z Poběžovic už nepřijímá objednávky na letošní sadbu česneku, má vyčerpáno.
Roubování za kůru - je už čas?, 4.4.2011
Tak jsem včera rouboval za kůru. Šlo to, kůra se odlupovala jako po másle. Rouby jsem měl založené a byly nenarašené. Podnož byla ve stadiu myšího ouška. Hradec Králové
Cibule sazečka, 4.4.2011
Jsem stopro pro. Kombinace cibule a mrkve je protichůdná. Brebery to stejně neodežene a hnojení a zálivka je taky jiná. A špenát se Vám brzy odrodí, a co s místem...
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 3.4.2011
Tak už mám postříkáno na myší ouško: Reldan + Mythos + Topas. Hradec Králové
Je toto moniliový úžeh?, 1.4.2011
Já jsem dnes postříkal meruňku Baycorem, počítám, že zítra či pozítří vykvete. Hradec Králové.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 31.3.2011
Baycorem či Syllitem stříkejte až na myší ouško a zelené až růžové poupě.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 30.3.2011
Já jsem myslel obecně postřik proti právě nastupujícím škůdcům.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 29.3.2011
Zakládám novou diskusi, protože navázat na minulou je problém. U nás v Hradci Králové se brzo bude vyvíjet myší ouško, termín postřiku proti houbovým a živočišným škůdcům cca za 7 - 10 dnů. Letos to bude trochu dřív. Volím pro první... celý příspěvek >
Pokácení ovocných stromů, povolení?, 26.3.2011
Ve výšce 1,3 m musí mít průměr maximálně 25 cm, 80 cm po obvodu. Nebo to jsou stromy proschlé a v havarijním stavu - na tom bych asi stavěl.
Výsadba meruněk - přidat kompost?, 26.3.2011
Určitě přidejte kompost i můžete trochu písku, je-li zem těžká. Kompost by měl být dobře rozložený.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika