Příspěvky uživatele - lubos25

Solo nebo Stihl, 10.10.2010
mam solo 643ip, už to bude třetím rokem a třikrát dřevo na zimu pro mě a sousedy. Měla par much, většinou způsebene rukama než výrobcem. Můj nazor je takový že kdybych si měl vybrat tak bych šel zase do sola, ale o chlup silnější, 2kw je sem tam... celý příspěvek >
Kosačka Castel Garden Vantage 35 Tecumseh, 2.10.2010
Je potřeba tam mit ty koliky? Já je tam osobně nemám a pokud je ten hliníkový unašeč na prd a opravdu jej chcete vyměnit, tak jej opatrně naříznout flexou a von už půjde... PS, měl sem problém na sekačce od bédí s tím unašečem, koupil sem druhý... celý příspěvek >
Jaká pila, 26.9.2010
mam Solo 643ip a flakal sem tím i palety tak dřevo v lese. U palet opatrně, je to řezání vo hubu, teda spíš o nohy.
Berlan radeji ne aneb Kosa na jedno pouziti, 19.9.2010
Nové koště dobře mete... Můžem ty fajne pily probrat za par let.
Pila Partner - volnoběh, 15.9.2010
Tak udělejte očko na perku a jen to spojte.
Pila Partner - volnoběh, 10.9.2010
No na partnerce jsme chytli zapalovaní do hasaku přes hadru a spojku sykama povolili. Ale jsou na to specialni dilenské přípravky které se strkaji do válce. Ty doma ale nemám.
Pila Partner - volnoběh, 8.9.2010
Řekl bych že ti klekla spojka, teda pérko na ní. Sundat kryt řetězu a kouknout na pérko na spojce zda není roztrhlé. Kdyby jo tak by mělo stačit udělat očko a spojit.
Potrebujete nieco opravit?, 6.9.2010
To je pěkné že má mauntfield 54 poboček, ale jde o to že ty pobočky nejsou v jednom městě a taky o to že ta pobočka není sama v, ěstě a že žádný servis není ve městě sám. Lidi si vybíraj kde budou chodit pro servis, nahradní díly a spotřební... celý příspěvek >
Potrebujete nieco opravit?, 6.9.2010
Z jedné strany aby neměl mautfield náhradní díly ve skladech na své pily. To jako aby obchod co prodává jenom stihl neměl žádný náhradní díl na své pily.
Naklonění sekačky, 30.8.2010
Není proč sundávat hlavu. Nevím co to je za motor ale ventily budou určite SV.To je tak jednoduché že se nemá co pokazit. To co zadrhavá je kompres. (pokud vám tam nespadlo půl svíčky)
Naklonění sekačky, 29.8.2010
Sekačka se naklání dozadu, pryč od pístu a ventilů. Málo která sekačka má olejový filtr. Pokud olej nateče do spalovacího prostoru tak vytáhnout svíčku (tu vypucovat) a parkrat protočit. Našroubovat a natočit, chvilu bude hulit a pak pojede...
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 23.8.2010
No už asi měsíc liju do sekačky benzin s olejem co mám do pily. čistý mi došel a ještě sem nějak ho nestihl koupit. No sem si řekl že ty dvě procenta tomu neublíží a zatím se nic nedějě. Ale jinak do pily a křováku koupím značkový olej semisyntetik,... celý příspěvek >
Jakou barvu pouzit na spodni cast sekacky, 4.8.2010
KLasické BODY se v horku neroztiká a ani nelepí. Lepí až Jak sme ho nahřívali horkovzdušnou pistolí. Já byt vámi zajdu za nějakým karosářem at Vám dá originál body do kelímku říznuteho technickým benzínem at to není jak med a natřel to štětkou.... celý příspěvek >
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 30.7.2010
Se stane že pila něco pustí jak leží, z lišty či vyteče něco s čerpadla. To sou malé věci. A řeči mého kolegy z práce, to už včera bylo dobré.
GCV 160 - otázka, 30.7.2010
NO axiální vule moc normální není. Záleží jaká je, ale mám pocit že Vám prodejce řekne že je to normální a nic se nestane. Bude mu zhnilo rozdělat motor a narvat tam omezovací podložky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika